Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk akinek nincs csaja és...

Fiúk akinek nincs csaja és már kevés rá az esély, hogy legyen, annak az a jelszava, hogy FOREVER ALONE?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát igen...
2011. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
aha
2011. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
igen
2011. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem az a bajom, hogy otthon már azt hiszik a szüleim, hogy meleg vagyok, mert sosincs barátnőm. Mindig mondják, hogy udvaroljak többet. De hogy udvaroljak, ha rögtön azt mondja a lány, hogy bocs de nem tetszel, vagy bocs de van barátom. Akkor is udvaroljak? Már 22 lánynál próbálkoztam és mindig ezt kaptam. Kezd elegem lenni az egészből. Pedig nem vagyok egy utolsó gusztustalan jószág. De egy átlagos rendes pasi, nem kell a lányoknak. Szüleim sem értik miért, ők is azt mondják, hogy baj van a gondolkodásukkal.
2011. dec. 15. 22:33
 5/12 anonim ***** válasza:
nem, a forever alone az lenne, hogy nemis nagyon akarsz meg raadasul, bar ez utobbi csak ido kerdese:)
2011. dec. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"De egy átlagos rendes pasi, nem kell a lányoknak"


ne tartsd magad átlagosnak, bőven az alatt lehetsz ha ennyien elutasítottak.

egy átlagos srác simán be tud csajozni. Semmi nehéz nincs benne, ha adsz magadra és tudsz beszélgetni...


millió helyen lehet ismerkedni, aki meg nem talál magának nőt, az megérdemli.

2011. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

OFF: Miért hiszi azt minden szülő, ha huzamosabb ideig nincs barátnője, hogy a fiuk meleg?

Nekem 2,5 éve (tudom, nem most volt) nincs barátnőm, és már én is hallottam ilyesmit, persze azért ennyire nyersen nem fogalmazták meg

2011. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, hogy próbálkozol? Gondolom odamész vmi random csajhoz, és elkezdesz nyomulni. Bocs, de azok a srácok, akiknek nincs barátjuk ezt csinálják általában.

Nézd, a lányok szinte sose szeretik ha azt érzik, hogy ennek a srácnak bármilyen csaj jó lenne, és nem is én érdeklem emberileg, csak barátnőt akar.

Márpedig ha egy ismeretlen csajnál próbálkozol, akkor ez fog neki lejönni.

Ismerkedni kell, lehetőleg minél több emberrel, emberileg megismerni, és csak annál próbálkozni, akit ténylegesen kedvelsz, és aki úgy tűnik, hogy szimpatizál veled (azt nagyon nehéz megmondani, hogy bejössz-e neki, de ha mosolyog rád, kedves, az jó jel).

Ha ezt megcsinálod, akkor jóval nagyobb lesz az esélyed arra, hogy pozitív választ kapj. :) Sok sikert.

2011. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Már 22 lánynál próbálkoztam"


Légy ápolt.

Kicsit edzzél többet.

Olvass sokat. Szépirodalmat.


Járj el többet szórakozni.

Ismerkedj új emberekkel.


Szépen lassan ki fogsz nyílni, nőni fog az önbizalmad, és attól (is) vonzóbb leszel.


mellesleg 22 lány nagyon nem sok...

2011. dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"OFF: Miért hiszi azt minden szülő, ha huzamosabb ideig nincs barátnője, hogy a fiuk meleg?

Nekem 2,5 éve (tudom, nem most volt) nincs barátnőm, és már én is hallottam ilyesmit, persze azért ennyire nyersen nem fogalmazták meg"


Ez jó kérdés. Ha pedig folyamatosan csajoznál, akkor az lenne a baj.


A siránkozóknak pedig: felejtsétek el ezt a forever alone f.szságot. Azért van így, mert értéktelen balf.sznak tartjátok magatokat a csajokat pedig istennőknek, akikhez nem vagytok elég jók. És ha elutasít, akkor mi a f.sz van? A csajok csak azok közül válogathatnak, akik odamennek hozzájuk, ti viszont mindenki közül.

2011. dec. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!