Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudassam vele, hogy le...

Hogyan tudassam vele, hogy le szeretnék feküdni vele?

Figyelt kérdés
A barátom és én is 16 évesek vagyunk. Mindketten szüzek. Fél éve vagyunk együtt és én már nagyon kívánom. Egy hete, mikor náluk voltam és ketten feküdtünk az ágyában, alig bírtam magammal. Egyedül az tartott vissza attól, hogy elkezdjem vetkőztetni, hogy nem tudtam, hogy ő is akarja és így van-e nála óvszer, ami elengedhetetlen. Így hát akkor nem lett semmi, de jelzésként arra, hogy én már nagyon kívánom és le szeretnék feküdni vele, az ágyékán ültem és úgy masszíroztam a mellkasát. Sokszor erotikusan a nyakát is csókolom, mintha előjáték lenne. Szóval próbálkozom jelezgetni neki. Egy osztályba járunk, úgyhogy minden nap együtt vagyunk. Hogyan tudnám a tudtára adni, hogy kész vagyok rá és akarom?
2011. dec. 12. 19:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sz
2012. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, ő is csak arra vár csak nem tudja, hogy mondja meg neked. Szerintem csak egyszerüen mond meg neki, hogy már szeretnéd és nem lesz semmi baj, örülni fog neki.
2012. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!