Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudassam vele, hogy le...

Hogyan tudassam vele, hogy le szeretnék feküdni vele?

Figyelt kérdés
A barátom és én is 16 évesek vagyunk. Mindketten szüzek. Fél éve vagyunk együtt és én már nagyon kívánom. Egy hete, mikor náluk voltam és ketten feküdtünk az ágyában, alig bírtam magammal. Egyedül az tartott vissza attól, hogy elkezdjem vetkőztetni, hogy nem tudtam, hogy ő is akarja és így van-e nála óvszer, ami elengedhetetlen. Így hát akkor nem lett semmi, de jelzésként arra, hogy én már nagyon kívánom és le szeretnék feküdni vele, az ágyékán ültem és úgy masszíroztam a mellkasát. Sokszor erotikusan a nyakát is csókolom, mintha előjáték lenne. Szóval próbálkozom jelezgetni neki. Egy osztályba járunk, úgyhogy minden nap együtt vagyunk. Hogyan tudnám a tudtára adni, hogy kész vagyok rá és akarom?
2011. dec. 12. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
van fila táskám dugunk?
2011. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vetkőzz neki ha nem veszi a lapot akkor meg mond csak azt hogy pisilned kell és kezdj el... :D
2011. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
66%
Ez a szerencsésebb hogy a csaj akarja . Pl ugyis jelezhetnéd hogy óvszert rejtesz a zsebébe.
2011. dec. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Smileeey válasza:

Hát beszélj vele .. :D

Mondd neki hogy te már le szeretnél vele feküdni !

És kérdezd meg tőle , hogy ő szeretné vagy nem ! :)

De lehet , hogy ős is szeretné csak hogy ő is szűz nem meri meg kérdezni vagy neki állni ..

Szerintem beszéld meg vele..

2011. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még petting sem volt? Nem kell rögtön belecsapni a lecsóba. Vetkőztessétek egymást, fedezzétek fel, hogy mit szeret a másik, simogatás, csókok, petting, orális szex, és AZTÁN jöhet a szex. Semmi értelme, ha csak úgy durr bele nekiálltok, egyikőtöknek se lesz jó. A szexualitást is tanulni kell, a nyakcsókolgatás pedig oké, hogy izgató, de messze áll egy 'rendes' előjátéktól.
2011. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Hülye tinimagazinos szövegnek hangozhat DE:


~ Ismerjétek meg először rendesen egymás testés.(Petting)

~ Próbálgassátok mit élvez a másik, mi nem tetszik neki.

~ És ha már úgy érzitek a Szerelmeskedésre készen álltok beszélgessetek előtte készítsétek elő a terepet, ne zavarjanak be a szülők.;) Gondoskodjatok a bitonságról/ne az legyen hogy majd ő biztos hozza az óvszert/


Sok sikert!:)

2011. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vegyél egy gumit és add neki oda
2012. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mondd meg neki zavarja be a lompost ha már ott horpaszt melletted a kéróba
2012. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem kajak béna a csávó...
2012. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Először petting ahogy a 14:40-es mondta: simogatás, csók, orál szex, orgazmus (többször is). Ezt ismétlitek és majd utána jobb lesz mint így, hidd el.
2012. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!