Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A hétvégén vesztettem el a...

A hétvégén vesztettem el a barátommal. Nem védekeztünk de nem engedte belém. Felmerülhet-e ienkor terhesség? Mit tegyek ennek kiderítésésre?

Figyelt kérdés
Naon fontos mert még csak 15 vok és naon félek tőle!!!:(
2008. márc. 26. 15:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
82%

15 évesen elég nagy felelőtlenség volt az,hogy nem védekezel Te sem. Legalább eseményutáni lehetett volna nálad. Nálam is mindig van,mert bármi előfordulhat még akkor is,hogyha óvszerrel védekeztetek volna...

ÉS igen,szerintem lehetsz aakár terhes is,mert az előváladékban ugyanúgy lehetnek már spermák.

2008. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Most mit akarsz, mit mondjunk? Sajna kifutottál a 72 órából, uhogy eseményutáni tablettát már nincs értelme bevenni. Csak hogy tudd, attó, hogy "nem engedte beléd" még lehetsz terhes, mivel nagyon kevés férfi tudja időben kivenni, vannak előnedvek stb., amitől szintén teherbe lehet esni. Persze az is lehet, hogy szerencsés vagy és nem lesz semmi. Legközelebb VÉDEKEZÉS. nem vagy elég érett a szexre.
2008. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Imádkozz, hogy ne legyél terhes, ha már nem volt eszed védekezni! Hogy lehettek ennyire felelőtlenek??? Megáll az ember esze!
2008. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj szüleiddel
2008. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Volt peteérésed? Ha nem jön meg csinálj tesztet. Én se védekeztem a barátommal elöször csak nem élvezett belém, meg is bátnam igyis,és bevettem az eseményutánit. Te erröl lekéstél,valoszinüleg nem lesz gond,de csak valoszinüleg.
2008. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
75%

Kiváncsi lennék h mióta vagy együtt a barátoddal...

ha neki nem volt esze legalább neked lehetett volna..nekünk volt eszünk és még is kiszakadt a gumi de mi már másnap cselekedtünk is!és képzeld annyira megíjedtem h inkább gyógyszerre váltottunk.nem hinném h a párod szeret téged mert akkor nem tette volna ezt veled.

2008. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Komolyan nem értem miért kell ilyen válaszokat irnotok. Képzeld el sok embert el kap a hév aki nem apáca életet él ,és igenis elöfordulhatnak balesetek. Mindenki tudja h az elöváladék tartalmazhat spermákat,de sok orvos szerint nem is életképesek meg elenyészö a számuk. A legfotnosabb hogy nyugodt maradj,várj még megjön, és akk nem élesz baj. HA véletlen mégis,nisc más csak az h beszélj a szüleiddel. Legközelebb meg védekezzetek.
2008. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Előző válaszolónak: Sajnos muszáj ilyen durvának és szókimondónak lenni az ilyen esetekben, mert akkor soha nem tanulják meg, hogy védekezni kell!!! Felelőtlen kis csitrik!!!
2008. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod a szüleidnek elmondani,akkor vegyél egy tesztet gyógyszertárban,vizelet cspegtetőset.Várd meg az eredeti mensidet,és első napjához egy hltr3e reggeli vizeletből csinálj egy tesztet,le lesz írva hogy hogyan kell.Ha 2 csík van,sajnos terhes lettél,akkor nem tudsz mást tenni,mint a szüleiddel megbeszélni,csak ők tudnak tovább segíteni.

Ha nem vagy terhes és meg is jön,megnyugodhatsz,és nem kell róla tudnia senkinek,csak legközelebb ügyesebben!!Van fogamzásgátló kúp,kenőcs féle is ha a gumi nem jön be,vagy a barátod nem godnoskodik róla.A magad érdekében legközelebb ne adj a hévnek,légy felkészült ,mert a Te életed mehet rá.Minden jót,és ne feledd senki sem tökéletes:-)

2008. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1 hétre akart lenni(bocs)
2008. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!