Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudni fogja, hogy szűz vagyok?

Tudni fogja, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
22 éves szűz srác vagyok, jóban vagyok egy 42 éves nővel (ez lehet hogy gáz de most mindegy)azt akarja hogy feküdjünk le, de ő nem tudja hogy szűz vagyok, szerintetek észre fogja venni hogy még nem voltam nővel?
2011. dec. 9. 23:11
1 2
 11/15 anonim válasza:
Mond azt, hogy 4 éve voltál utoljára nővel és kijöttél a gyakorlatból. Erre úgysem tudja azt mondani, hogy szűz vagy.
2011. dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ő már most tudja!Nyugodtan beszéld ezt meg vele,ne félj ez a korosztály,kicsit más mint a 18éves korosztály.Én is mindig arra vágytam hogy egy ilyen koru hölgy vegye el a szüzességem.
2011. dec. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Beégni akkor fogsz,ha hazudsz a kérdésben,mert tutira tudni fogja,hogy szüz vagy!
2011. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hidd el hogy nagyon fog örülni neki hogyha ő veheti el a szüzességed
2011. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ha gerjedsz rá akkor dugd meg te perverz:D
2011. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!