Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meglehet ezt tudni, hogy már...

Meglehet ezt tudni, hogy már nem vagyok szűz? (vizsgálat nélkül)?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, akinek azt mondtam még nem voltam úgy senkivel de már petting volt. Ennyiről tud többről nem. Szerintetek ha egyszer összejönnék ezzel a sráccal, rájönne hogy hazudtam neki és már nem is vagyok szűz??

Az igazat biztos, hogy nem mondom el neki, mert akkor reménytelen lenne.. attól a perctől kezdve biztos hogy gondolni se gondolna rá, hogy valaha velem legyen szóval az igazság felejtős!(Tudom ezt kéne de nem lehet, nem kockáztatok)


2010. júl. 10. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ha jól megnézi akkor biztos meglátja, hogy nem vagy szűz. Ajj már menjenek aludni a hülyék, holnap új energiával hatalmasabbat is tudnak kérdezni.

// Ez tapasztalat.

2010. júl. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem fogja megtudni.. max ha keresi a hártyádat, mondd azt hogy szereted a műfaszt, és eddig azzal voltál el, és az szakitotta ki.. azt ennyi.. de egyébként könnyen szakad.. na jó hazudozást :D
2010. júl. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elég lett volna egy egyszerű nem is!

Tudom mekkora idióta vagyok, dee elbasztam nem lehet vissza csinálni, ha lehetne megtenném! Ezvan :S:(

2010. júl. 10. 00:46
 4/10 anonim ***** válasza:
A műfaszos jó... Hazugságban élni király, meg drogozni, inni 12 évesen, meg ilyenek...
2010. júl. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mond azt h ujjazás közben szakadt el ... nekem úgyvolt
2010. júl. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"A műfaszos jó... Hazugságban élni király, meg drogozni, inni 12 évesen, meg ilyenek..."


1. nem vagyok drogos

2. nem vagyok 12 éves

3. nem élnék hazugságban, ez egy "kis füllentés"

4. Nem iszok de még nem is cigizek


16 éves vagyok már bocs


Én elhsizem, hogy elítltek, va is ok rá! De nem tehetem ezeket a dolgokat másképp... legjobb lelenne ha békén hagynám őt, és olyan lány lenne vele akit télleg megérdemel. De nem tudom mer megőrölök nélküle, még ha csak más lánnyal látom van mikor látni se aarom mer lehoz, de van mior nélküle se tudok lenne. Próbálom felejteni de nem tudom :S:S:S

2010. júl. 10. 01:02
 7/10 A kérdező kommentje:

*Én elhiszem, hogy elítéltek, van is okotok rá!


Még írni sem tudok :S

2010. júl. 10. 01:04
 8/10 anonim ***** válasza:
szrintem meg hazud azt hogy a tampon átszakíthatta ha észreveszi hogy nincs meg....
2010. júl. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
figyelj, szerintem mégiscsak az lenne a legtisztább ha elmondanád neki. Mikor mondjuk valami nyugis helyzetbe vagytok (pl nálatok fekszetek az ágyba, és csak simogatjátok egymást), akkor nézz a szemébe, és mondd meg neki, hogy "mikor a múltkor azt mondtam, hogy szűz vagyok, akkor kicsit füllentettem, mert féltem, hogy akkor nem fogsz szeretni. Az az igazság az, hogy .....". Ha szeret, nem fog elhagyni, és megérti a dolgot, ha meg nem szeret, már nem lenne veled.
2010. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
58%
Én nem akarlak megbántani de sztem az igazság jobb lenne!!!Főleg ha összeakarsz vele jönni már is egy hazugsággal kezded?????
2010. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!