Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan monjam el a barátomnak,...

Hogyan monjam el a barátomnak, hogy szűz vagyok? Hazudtam neki.

Figyelt kérdés
2,5 hónapja vagyunk együtt,és a kapcsolatunk elején,azt mondtam a barátomnak,hogy nem vagyok szűz.Nagyon sajnálom,hogy hazudtam,nem is tudom mit gondoltam...de meglepődtem,hogy ez a téma merült fel...:(Hibáztam,és most nem tudom,hogyan hozzam helyre.Szeretjük egymást,de tudom,hogy hazugnak nevezne,és kitudja még minek...igaza is lenne.:(Segítsetek
2011. dec. 8. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog hazugnak nevezni.

Elmondod a szemébe, hogy legutóbb mikor beszélgettetek a szüzességről nem mondtál igazat. Féltél, mert *gőzöms sincs miért ide találd ki te az indokot*...


Nem tudom miért kellett hazudnod, te vagy a nő, a férfiak általában jó szemmel nézik ha a lány szűz...


Hány éves vagy?



21F

2011. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem értem miért hazudtál.na de mindegy mondd el neki,hány éves vagy amúgy,hogy letagadtad?
2011. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom mennyi időse vagy, de tekintve hogy azt mondtad már nem vagy szűz kislány valószínűleg a szexet is sürgetőbbnek érzi majd. Igazából mindenhogy hülyén jössz ki a dologból, nem kellett volna hazudni...
2011. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
huszonkettő éves vagyok:(
2011. dec. 8. 17:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki őszintén, hogy nagyon sajnálod, de egy dologban hazudtál neki, nem volt szándékos, csak annyira meglepett akkor, mikor szóba került a dolog, hogy automatikusan letagadtad, mert megijedtél. Ha a 20 felett vagytok valóban, és 2,5hónapig nem volt szex, szerintem nem vágja majd földhöz, hogy akk még egy kicsit várnia kell, és kétlem, hogy emiatt lehazugozna. Nem volt okos dolog kamuzni, de azért ez szerintem nem olyan hatalmas dolog.
2011. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Wincho válasza:
100%

Én most vagyok 20 éves, most vesztettem el októberben. Júliusban voltam párommal egy hónapja együtt, amikor már a szexre terelődött a téma, én pedig megijedtem, és rögtön letörtem, mert nem tudta, hogy én szűz voltam. Abban a helyzetben cikinek gondoltam, hogy 20 évesen még szűz vagyok,és hogyan mondjam el neki. Végül nagy nehezen kiböktem, de ő teljes mértékben megértett engem, mivel nagyon szeret. Mondta, hogy ő is szűz, és nem kell kiakadnom,akkor sem kellett volna, ha ő már nem lett volna szűz.

Ilyenkor nehéz,hogy mond meg neki? Ha valóban,teljes mértékben szeret, meg fogja érteni, tisztelni fogja a helyzetet. Ha nem,nyilvánvalóan a szexet fontosabbnak tartja, mint az érzéseiteket. Mond meg neki, hogy nem merted bevallani,hogy szűz vagy. Már csak azért is, mert az első szexre fel kell készülni (lelkileg). Ha szexre kerül a sor, és nem mondod meg neki, hogy "hazudtál", akkor nem tartom valószínűnek,hogy élvezni fogod a szexet, fájdalom nélkül,mert tudatban benned lesz, hogy még sosem szeretkeztél, most vajon milyen lesz. Megfogja érteni, ha igazán szeret. Velem is így volt :) És az első szex nemhogy fájdalommentes volt, de CSODÁLATOS is :)

2011. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
csak mond meg az igazat nincs abba semmi rossz és szégyelni való ha szűz vagy még én is az vok és mivan akkor majd úgy is eljön az ideje
2011. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem kell szégyellni,én 19 évesen veszítettem el,és a barátom nagyon örült,hogy Ő volt nekem az első
2011. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Ennyire idióta is csak egy lány lehet, minek hazudozol ? Olvastad ma már azt a másik okosat aki ma vette el magának ? Érdemes lenne, és akkor nem kéne bevallanod,hogy hazudtál
2011. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!