Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt valaki aki örömlánnyal...

Van itt valaki aki örömlánnyal veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Én is ezt tervezem mert már nem látok más lehetőséget magam előtt, szóval örülnék hogyha megosztaná az illető a tapasztalatát és hogy milyen élmény volt számára.

Privátba is jó nekem ha itt nem akarja leírni.

Köszönöm


2011. nov. 28. 12:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
13%

két dolog a szánalmas a kérdezőben:


1. hogy nem tud barátnőt szerezni, mikor több tízezer lny vár rá

2. hogy prostihoz megy

2011. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Megtarthatod magadnak ezt nyugodtan nem kell többször is ide írni hogy szánalmasnak gondolsz, nem ez volt a kérdés , hogy ki tart annak..
2011. nov. 28. 13:45
 13/21 anonim válasza:

Mintha csak magamról olvasnám ezeket a sorokat... A 13:27-es vagyok.

Igazából, mivel én is ugye hasonlóképpen állok a helyzettel, mint te, jó tanácsot ennek megváltoztatására nem tudok adni.

Viszont azt elmesélem, hogy jelenleg van egy kialakulófélben lévő kapcsolatom, amit végre én kezdeményeztem! Ismerem a lányt másfél éve már, majdnem minden reggel találkozunk, mindig jókat hülyültünk. Tetszett is mindig, de sosem gondoltam rá, hogy próbálkozzak, túl jó nőnek tartottam magamhoz képest, de úgy 2 hónapja jutottam el arra a szintre, hogy igazából én mostmár tényleg jóval többet akarok tőle, és úgy bezsongtam, hogy hamarosan randevút kértem tőle. És láss csodát, összejött a randi, sőt azt mondta, hogy elég sokáig tartott, mire kinyögtem végre. És azóta jópár randi összejött már, egész jól haladunk, csak lassan, mert mindkettőnknek elég rossz élményei vannak a másik nemmel kapcsolatban. Ezt most csak azért meséltem el, hogy lásd, ha valaki hasonló cipőben is jár mint te, azért soha nem reménytelen a helyzet, csak rá kell érezni, hogy hol és kinél érdemes próbálkozni.

Elismerem, hogy ez így eléggé hihetetlenül hangzik most neked, hiszen két éve például még én sem így vélekedtem volna.

Szóval elismerem, hogy okosat nem nagyon tudok tanácsolni, (hiszen mi a garancia, hogy meg mertem volna szólítani a mostani csajomat, ha még szűz vagyok?) csak gondoltam leírom a személyes tapasztalataimat.

Ha úgy gondolod, hogy neked attól tud változni a hozzáállásod, hogy megtörténik első, akkor menj. Az, hogy ez másnál (például ugye nálam) nem működött, az nem jelenti azt, hogy nálad sem fog.

2011. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy megosztottad, remélem neked összejön!
2011. nov. 28. 13:53
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vesztettem el, és azóta is csak prostikkal volt doglom. Utálom az embereket, utálok ismerkedni, nem akarok barátnőt, feleséget, csak dugni szeretnék. Ennyi az én sztorim :)
2011. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Watkins ***** válasza:

igen és nem bántam meg nagyon élveztem


bővebb info kell írj rám privátban

2011. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A fentebb kommentelő fiatalemberek valószínűleg társat akartak találni maguknak és ezt összekeverték az alkalmi dugással. Nem csoda, hogy utána legalább olyan ürességet éreztek, ha nem rosszabbat. Veszélyes játék ez.
2011. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Lehet veszélyes ebben egyetértek, de ha partner nem jön össze akkor talán jobb ez mint a semmi..
2011. nov. 28. 19:16
 19/21 anonim ***** válasza:
18%
Nem, nem jobb. És lehet, hogy nem ez a kérdés, de attól még egy szánalmas impotens kis gyík vagy.
2011. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Figyu, ne prostihoz menj. Van egy csomó 30 fölötti, még csinos elvált anyuka, akik szívesen beavatnak.
2012. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!