Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt valaki aki örömlánnyal...

Van itt valaki aki örömlánnyal veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Én is ezt tervezem mert már nem látok más lehetőséget magam előtt, szóval örülnék hogyha megosztaná az illető a tapasztalatát és hogy milyen élmény volt számára.

Privátba is jó nekem ha itt nem akarja leírni.

Köszönöm


2011. nov. 28. 12:59
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Nem akarlak lebeszélni! Menj

Hát nem tudom milyen lehet... szerintem sokkal jobb mint 1 csajjal aki elsőnek csinálja mivel tapasztaltabb és az örömlánynál nem kell lassan csinálni,hogy ne fájjon neki hanem úgy csinálod ahogy neked jólesik nagyjából ennyi lenne!

2011. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen! És jó volt. Csak arra vigyázz, hogy ne menj nagyon fiatalhoz, mert azok csak az órát nézik.

Utána majd felszabadultabb leszel... :-)

2011. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
69%

Hello! 21 évesen mentem el örömlányhoz, mert én is úgy voltam vele, ahogyan most te, hogy nem láttam magam előtt más lehetőséget, és egyszerűen már nem bírom tovább. Nem volt rossz maga az aktus, de nagyon is éreztem, hogy azért ez nem az igazi, hiszen végig ott motoszkált a fejemben, hogy nem lenne itt ez a nő, ha nem fizetek érte.

Én igazság szerint azt vártam ettől, hogy könnyebben merek majd ismerkedni, mert nem azon agyalok majd, hogy úristen, én még szűz vagyok. De valójában semmi nem változott, mert ezek után meg az volt a bajom, hogy akivel lefeküdtem, az nem miattam bújt velem ágyba, hanem pénzért cserébe, tehát tulajdonképpen ugyanott tartok, ahol azelőtt, mert ezt a nőt sem én hódítottam meg, nem magam miatt feküdt le velem. Most 28 éves vagyok, azóta egy, azaz 1 komolyabb kapcsolatom volt, bár az sem tartott sokáig, tehát az én esetemben nem jött be ez a dolog, hogy elmentem örömlányhoz elveszteni az "ártatlanságomat". Ezzel együtt, amikor először lefeküdtem a komoly kapcsolatommal, azt kívántam, bárcsak az volna életemben az első. Óriási különbség volt a két aktus között.

Még egy dolog. Van egy haverom, aki hasonló helyzetben járt a nők terén mindig mint én, és ő úgy döntött, nem megy el örömlányhoz elveszteni a szüzességét. Igaz, hogy ő 27 évesen a mai napig szűz, de én (bár tudom, nem sokra megy vele) igazán becsülöm amiatt, hogy nem gyengült el, és igenis tartja magát.

Szóval, én összességében megbántam, hogy így vesztettem el a szüzességemet, de ez én vagyok, nyilván vannak, akik máshogy vélekednek.

Egyébként, ha megkérdezhetem, miért is nem látsz magad előtt más lehetőséget? Mert, hogy én miért nem láttam, azt tudom, de te miért nem?

2011. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igazából a fiatalok közül nézelődtem de legtöbbjüknél voltak beszámolók és azok alapján is párat kilőttem, de van jó pár fiatal akiket nagyon dicsérnek.
2011. nov. 28. 13:27
 5/21 anonim válasza:
13:27-es vagyok, nem 28 éves vagyok, hanem 26. :)
2011. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem soká 20 leszek és eddig egy barátnőm volt az is nagyon rövid ideig és akkor is ő kezdeményezett.

Haverokkal nagyon nyitott tudok lenni de a csajos téren egyszerűen leblokkolok nincs semmi önbizalmam kezdeményezni ami azt eredményezi, hogy nem hogy szexre nincs esélyem de még barátnőre sincs. Nem igazán érzem úgy, hogy ez meg fog oldódni. Meg hát van azért még pár oka, hogy miért nincs önbizalmam de ebbe itt nem szeretnék belemenni.. Na meg jó párszor lekoptattak ezek se javítottak helyzeten.

2011. nov. 28. 13:31
 7/21 anonim ***** válasza:

egyszer mi a haverokkal megbeszéltük h bérelünk egyet... sok pénz volt emlékszem, és buli után akartunk osztozkodni rajta aztán a végén az osztoszkodós résznél kiderült h csak én meg egy másik spanomnak volt vér a pucájában hozzá (16-17 körüliek voltunk) és akkor ő "próbálta" elsőnek aztán kijött és én következtem volna... csak aztán bementem és láttam a csaj éje liszekrényén egy könyvet... valami nagyon tudományos neve volt... és a végén kiderült h főiskolás és arra gyűjti a pénzt h tovább tudjon tanulni...


aztán csendben beszélgettünk vagy egy órát kifizettem és azóta nem tudok úgy a prostikról gondolkodni mint eddig...


és jelenleg több mint két éve van egy nagyon stabil kapcsolatom és ebben a kapcsolatban vesztettem el a szüzességemet a mostani barátnőmmel...

2011. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%

a mai fiúk annyira szánalmasak, képesek elmenni prostihoz, mert nem tudnak maguknak nőt szerezni és teljesíteni


attól meg, hogy rászoknak, hogy prostival nem kell semmit tenni, csak fizetni és bedugni, képtelenek lesznek normális lányokkal ismerkedni

beragadnak egy életre a prostihoz járó lúzerek körébe és magányosan halnak meg

2011. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
13:33 Ez baromság. Engem pl felszabadított. Utána könnyebben tudtam csajozni, azóta már családapa vaggyok...
2011. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ha találnék partnert magam mellé nem mennék el.. de ha már úgysincs barátnőm meg nem is lesz valószínűleg akkor inkább azért ne menjek el mert azt mondják hogy így szánalmas , úgy szánalmas a prostizás? Inkább haljak meg szűzen semmi öröm nélkül? Lehet neked ezt így könnyű kijelenti, hogy szánalmas meg szerezzek barátnőt, ha tudnék szerezni én is azt választanám inkább de nem tudok.
2011. nov. 28. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!