Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha valaki 17 évesen még...

Gáz ha valaki 17 évesen még szűz? Hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
egyik barátnőmet azzal heccelik az osztályban a fiúk,hogy még szűz.Szerintem ez nagyon nem szép dolog.Nyilvánvaló,hogy azért zaklatják,mert akarnak tőle valamit,a barátnőm ezt mégis sértésnek veszi,jogosan. Szerintetek gáz ha egy csaj 17 évesen még szűz? Feltűnően csinos,jól öltözik és nagyon szép vékony is.rengeteg pasi lesi minden kívánságát,de ő nem adja oda magát senkinek.Szerintem ez becsülendő dolog. továbbá azzal is heccelik,hogy túl kövér,holott 50 kiló 165 centihez.Persze mindenki tudja,hogy nem komoly,de nemtudom hogyan tudnék neki segíteni,hogy jobban érezze magát.
2009. máj. 12. 22:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek az előttem szólókkal. Az a gáz, hogy ezek az éretlen dugós heccelősök 5-10 év múlva még képesek szűzlányt akarni a gyerekeik anyjának! A barátnődet erősítsed, védd meg, a szüzesség érték, egy normális fiú úgy örül a párja szüzességének, mint majom a farkának! Tapasztalatból tudom, hogy a rendes fiúk szűzlányra vágynak a szívük mélyén, a szexelősek egy része is, csak már rég feladták a reményt, hogy 20 éves vagy idősebb szűzlányt találnak! Tisztellek Téged, amiért kiállsz a barátnőd mellett, noha más utat választottál.
2009. máj. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
azért kicsit máshogy mondanám ezt a "más utat választottam"-ot. a barátommal lassan 2 éve járok,és neki adtam oda a szüzességemet is. soha nem csaltam meg. hosszú távra tervezünk. a barátnőm nem megrögzött szűzlány,hasonlít rám: ha megtalálná azt,akivel nagyon szeretik egymást ő is szívesen odaadná neki a szüzességét,ha biztos benne,hogy hosszú,szépe szerelem lesz.
2009. máj. 17. 12:53
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
feküdj le vele.
2009. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem leszbi,senem bi.
2009. máj. 19. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!