Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha valaki 17 évesen még...

Gáz ha valaki 17 évesen még szűz? Hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
egyik barátnőmet azzal heccelik az osztályban a fiúk,hogy még szűz.Szerintem ez nagyon nem szép dolog.Nyilvánvaló,hogy azért zaklatják,mert akarnak tőle valamit,a barátnőm ezt mégis sértésnek veszi,jogosan. Szerintetek gáz ha egy csaj 17 évesen még szűz? Feltűnően csinos,jól öltözik és nagyon szép vékony is.rengeteg pasi lesi minden kívánságát,de ő nem adja oda magát senkinek.Szerintem ez becsülendő dolog. továbbá azzal is heccelik,hogy túl kövér,holott 50 kiló 165 centihez.Persze mindenki tudja,hogy nem komoly,de nemtudom hogyan tudnék neki segíteni,hogy jobban érezze magát.
2009. máj. 12. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem tök jó, hogy nem ilyen kis lotyó (bocsi a szóhasználatért).

Tarts ki mellette és ha szarul esik neki nagyon a heccelés legyél vele stb. ennél többet nem tehetsz sztem.

2009. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy élvezi-e valaki az életet, vagy tartogatja magát a nagy Ő-nek, egyéni döntés. Én az előbbihez tartozom, de nem ítélem el és nem heccelem azokat, akik az utóbbihoz, mert szerintem szép dolog (bár én nem bírnám :D ) Aki ezt nem érti meg, az primitív bunkó. (Amúgy szerintem azok a fiúk se dugtak még csak a pofájuk nagy.) Ne foglalkozzatok velük, szánalmas...
2009. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
89%
Szerintem is jó dolog, hogy 17 évesen szűz, ez egyáltalán nem gáz. Inkább örüljön neki, másnak meg semmi köze hozzá, úgyhogy ne foglalkozzon a heccelésekkel...
2009. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Már máshova is írtam de azért ide is: olvastam felmérést, hogy a mai fiatalság milyen korban veszíti el a szüzességét. Az eredmény: lányok átlagosan 16-18, fiúk 18-20.


Ebben azért lehet valami, mert mondani bárki tud bármit. Szinte biztos vagyok, hogy azoknak a fiúknak a 90% ha nem több még szűz, akik a barátnődet heccelik.


Abban nincs semmi nehéz, hogy valaki kimondja: "én má nem vagyok szűz".


És a szomorú, hogy sokszor még előnyösnek is mondható a füllentés, mert leellenőrizni úgyse fogják, de nem csesztetnek vele legalább senkit ( hasonlóan szűz, csak még éretlen társai ).


Sárky

2009. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

a fiúk dugtak már...2-en közülük a barátnőinkkel is jártak.

én se bírnám nem élvezni az életet,de a legjobb barátnőmet megvédem mindenáron:)

2009. máj. 12. 22:51
 6/14 anonim válasza:
89%
Hát nöbbre becsülők egy olyan lányt aki nem fekszik le mindenkivel és hogy szüz az még jóbb is és örülnék ha lenne egy ilyen barátnőm.
2009. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem ciki, ha 17 évesen még szűz. És én azt gondolom, hogy a Nagy Ő megvárása és az élet élvezése megfér egymés mellett... Mert az életet szűzen is lehet élvezni, úgy hogy nem az elsővel fekszünk le, hanem avval akibe szerelmesek vagyunk, vagyis ő a Nagy Ő...
2009. máj. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem gáz! Személy szerint én 2 hónapja, 19 évesen veszítettem el a szüzességemet életem nagy szerelmével, és nem bántam meg, hogy ennyit vártam vele.

A barátnőd is inkább legyen büszke rá, hogy nem állt be a sorba a sok kis "ribi" közé, manapság ez nagyobb dolog, mint hisszük. Azzal pedig egyetértek, hogy valószínűleg a heccelő fiúk nagy része sincs még túl a dolgon... Szóval próbáld benne tartani a lelket, szerintem legyen büszke magára! Megéri várni a Nagy Ő- re, ezt tapasztalatból mondom...;)

2009. máj. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem "gáz". Az a gáz, amikor 13-15 évesek rendszeresen nemi életet élnek, aztán kb. 5 év múlva rájönnek, hogy (1) igazából nem is nemi életet éltek, csak eljátszották, hogy "nagyok" lehessenek, és (2) a figyelmüket elvonó korai "szexelés" miatt ifjúságuk során kimaradtak egy csomó más dologból és beszűkült hülyék maradtak.
2009. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
90%
Egyáltalán nem ciki! Az sokkal gázabb, ha valaki csak azért fekszik le valakivel, hogy ne legyen szűz!
2009. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!