Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzesség miért számít nagy...

A szüzesség miért számít nagy kincsnek?

Figyelt kérdés

Valaki írja már le nekem! Köszi!

18/L


2011. nov. 27. 10:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak egy van belőle és egy normális férfi nagyra értékeli ha ő az első.
2011. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 MariskaHargitai válasza:
100%
Azért, mert feltornázza egy lány " piaci értékét" ha nem k.rva.
2011. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Előzőhöz; de fordítva is így működik! Az érintetlen nőkről is feltételezik a férfiak - legalábbis egy hányada - hogy nem adja oda magát akárkinek.
2011. nov. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
(Bocs, az első mondatom storno xD Félreértelmeztem a hozzászólást)
2011. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De ez olyan hülyeség szerintem. Nem hinném, hogy attól kevesebb lenne egy lány, hogy már nem szűz. Akkor ezek szerint én is kevesebbet érek. Pedig én is szerelemből veszítettem el, és fél évet vártunk vele!
2011. nov. 27. 11:01
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Általában amiből kevés van és amit elveszteni lehet, de megszerezni nem az értékes (pl. büntetlen előélet is ilyen vagy az egészséges idegsejtek).

Nézz körül egy forgalmas helyen: rengeteg öreg mama, sok fiatal kurv@, kevés ártatlan szűz. Ugye nem vitás, hogy a szüzességet nem lehet visszaszerezni..

2011. nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Nem mindenki szereti, az agyon ke..lt csajokat. :)
2011. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A világ változik. És nem a szűzesség adja egy lány igazi értékét mint jópár generációval előtte.


Inkább a mögötte rejlő tartalom. Ha szűz valaki, akkor jön a feltételezés is, hogy biztos, csélcsap.

Lehetsz akár szűz, akár nem, egy ember értékét az adja, legyen az fiú vagy lány, hogy ebbe a sokszor gerinctelen, kisze-kusza világban, ki az aki megőrzi a jellemét, és becsületét.


Ha fair játékos vagy, és képes vagy 'trend' ellenére is egyesen megállni, úgy, hogy nem hazudsz, nem csapod be a másikat és főleg magadat nem, igaz vagy a társadhoz még akkor is ha ő ezt nem érdemli, és hiába próbál a világ megtörni, te még akkor is egyenes gerinccel állsz meg... na az ilyen lányt tényleg nagyra becsülik és több értéke van bárki másnál.


Nekem ez a tapasztalatom: 22/L

2011. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
* nem csélcsap (javítás)
2011. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A te korodban tök normális hogy volt már kapcsolatod, és nem vagy szűz.. Ez relatív dolog, de akkor is arra a srácra fogsz emlékezni mindig, aki elvette, míg a többire nem biztos..
2011. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!