Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg ennyire "ijesztő" a...

Tényleg ennyire "ijesztő" a szüzesség? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok. Nem azért mert undorodom tőle, nem is azért mert félek, hanem azért mert hosszú viszonzatlan szerelem után, most kezdek csak újra "éledni", és újra pasikkal ismerkedni.

Kicsit cikinek is érzem ezt a dolgot, úgyhogy nem szívesen beszélek róla senkinek. Viszont ha egy pasival már olyan kapcsolatba kerülök, muszáj elmondanom neki, mert észreveszi a tartózkodó viselkedésemből.

Csak az a baj, hogy úgy érzem megijednek tőle. És mindenki azt gondolja, hogy valami nagy baj van velem, ami miatt senki nem akart még lefeküdni velem, vagy hogy én félek tőle túlságosan. Pedig egyik sem igaz.

Van aki pedig pont rájátszik, meg akar hódítani, de csak azért mert tudja, hogy mennyire vágyok rá, utána meg elhagyna.

Sajnos ezt tapasztalom, nem tudom hogy mit csináljak és hogyan viselkedjek. Azt érzem, hogy a pasik ez alapján ítélnek meg. Mondják, hogy nincs nagy jelentősége, de mégis elítélnek érte.


2011. nov. 26. 15:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és 21L vagyok
2011. nov. 26. 15:16
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak beképzeled magadnak a problémát?
2011. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
41%

hasonloan vagyok én is.

Annyi különbséggel, hogy én fiu vagyok, és teljesen cikin érzem magam, ha oda kerül a sor, hogy lefekügyek valakivel. Tudom hogy bénáznék, pedig elvileg én vagyok a fiu nekem kéne irányitani a dolgokat, de hogy ha lövésem sincs? Már elég sok lányt utasitottam vissza ez miatt pedig nagyon kevés választott el, hogy lefeküdjek velük. Kurv.a nagy hülyeség tudom, de akkor abban a pillanatban ez tunt a legjobb megoldásnak.


Am, ha komolyan gondolnám egy szuz lánnyal a dolgokat, tehát tényleg szeretném leszarnám,h szuz és hogy még senkivel nem fekudt le. Lányoknál egymás között sokkal cikibben hat ha vki szuz mint fiuk kozt.

Egyébként én sok (ok 3-4-5 ) elég szép lányt ismerek aki szuz...ők is szégyenlik, pedig lenne rá lehetőségük, hogy elveszitsék.


17/F

2011. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

24/n vagyok, és nekem szerencsére pozitív tapasztalataim vannak e téren. Volt egy barátom, megbeszéltük, hogy várunka házasságig. Őt ez abszolút nem riasztotta el, sőt! Úgy nézett rám, mint valami istennőre. :D

Azóta már nem vagyunk együtt, így volt alkalmam más fiúkkal ismerkedni, és egyiküket sem rémisztette el a szüzességem.


Persze ez nem jelenti azt, hogy fűnek-fának híresztelem, hogy érintetlen vagyok, de persze a fiúkat, akik közelednek felém, felvilágosítom, hogy nehogy beleéljék magukat itt a könnyű kalandokba velem kapcsolatban. ;)


Szerintem egy ilyen dologra nem szabad úgy tekintened, mint valami nyűgre. Ha igazán 100%-an érett leszel a szexre, akkor úgy is meg fog történni azzal a fiúval, akivel meg kell történnie. De felelőtlenül ne menj bele semmibe.


24/n

2011. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 21/F vagyok és én is szűz vagyok! :D
2011. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan kapcsolatba kerülsz egy pasival, hogy meg kelljen vele osztanod ezt a dolgot, szerintem megérzed, hogy milyen ember. Ha normális ember, akkor maximum meglepődik, és ha igazán kedvel, hajlandó várni rád. Amúgy ha te cikinek érzed a dolgot, akkor valószínűbb, hogy a partnered is úgy fogja, mert te szégyenkezve beszélsz az egészről, a dolog "nem kívánt" színezetet kap. Én anno pirulás, szégyenkezés nélkül mondtam el a barátomnak ezt, én 19 voltam, ő 24 (!), minden fakszni nélkül elfogadta, hogy ha velem akar lenni, akkor a szex mostanában még nem lesz opció. Ne csinálj belőle nagy ügyet, akkor a másik se fog, hacsak nem valami kifejezett tahó.
2011. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem inkább érték, ajándék. Sokan, az értelmesebb srácok így gondolják. Szép dolog egy érintetlen lány :)


Viszont fordított esetben az én történetem: 23F és szűz. Úgy gondolom semmi baj nincs velem se külsőre se belsőre (azon kívül hogy gátlásos vagyok) volt négy szép barátnőm, az egyik második randin ott aludt és felkínálta testi gyönyöreit és én pedig szépen visszautasítottam, merthogy korai. (Tény, hogy most már rohadtul bánom, és visszacsinálnám)


Mégis lenéznek ezért, ahogy megtudják szűz vagyok érzem a lányok lenézését: "fura ez a srác" Már pletykák is elterjedtek rólam,(Igen nők beszélték ki...) hogy meleg vagyok stb...


Tehát a nyitó gondolat ellenérem most ennyi idősen, rájöttem ezt a szüzességet sem kell túlmisztifikálni, se nekünk, se nektek. A szex egy remek dolog, élvezitek ti is, mi is... felesleges tartogatni a nagy Ő-nek, fehér lovon. Mert ilyen úgy sem létezik. Férfiak és Nők léteznek. Nem kell lotyónak lenni, csak egészséges keretek között élvezni az életet és kihasználni az alkalmakat. Ezért nem tartom egészséges dolognak várni az esküvőig. (elnézést a mély vallásos emberektől, de így van.)

2011. nov. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond nincs azzal hogy szűz vagy.

Minden embernek másak az igényei.

Én 21 éves srác vagyok.

Nem tudnék egy idegen nővel csak úgy szexelni.

Nem vagyok félénk egyébként, oda merek menni bárkihez.

Én is csak akkor fogok ha lesz valaki aki közel áll hozzám.

A mai világban már túl van lihegve ez az egész szex téma.

Akkor se feküdnék le csak úgy valakivel ha odajönne, és felajánlaná. Nekem a legnehezebb az hogy olyan lányt találjak akivel tudok beszélgetni úgy rendesen.

2011. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Miért kellene egyébként feltétlenül megmondanod. Szerintem ha szereted és szex közelbe kerültök, még akkor sem "kell" mondanod semmit. Esetleg annyit odasuttogsz neki, hogy finoman szereted :-) Ha ő is szeret, akkor az első szexeteknél eleve figyelmes lesz, és "előkészít".... Ha szeret, akkor ajándéknak fogja fel, és boldog lesz. Benned meg nem lesz meg azaz érzés, hogy csak a szüzességedet akarja.
2011. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát az a baj, h látszik rajtam. :( hazudni meg nem akarok
2011. nov. 29. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!