Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem sikerült a sex?

Miért nem sikerült a sex?

Figyelt kérdés

Nyugodtan hülyének nézhettek, de higyjétek el nem vagyok nyomorék és a párom se az! Mindketten szüzek vagyunk én 16L ő 20F és hiába próbáltuk, valahogy nem jött össze. Nem tuom szépen megfogalmazni, egyszerűen nem ment belém a farka, valahogy csak csúszkált ott, hiába próbáltam betenni. Nem tudom miért lehet, mind2en eléggé fel voltunk izgulva, és már előtte pettingeltünk is sokat, akkor és máskor előtte is. Ha megujjaz azt nagyon élvezem, de ettől h nemsikerült hiába akartuk, elment a kedvem. Gumival védekeztünk, lehet-e h aazért nem sikerült mert nem megfelelően volt felhelyezve? Vagy szerintetek mi lehet a baj?

Légyszi ne oltogassatok, tom h ciki h ilyen bénák vagyunk, dehát mind2en szüzek vagyunk, de szeretjük egymást.


2011. nov. 23. 06:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Előző bnőmmel mi is így jártunk. Megvolt az izgalom, minden oké volt addig amíg jött a behatolás rész. Mint ahogy írtad, neki sem fért be. Elég ciki volt, mindkettőnk kezdő volt, cikinek is éreztük.

Mi úgy tudtuk ezt megoldani, h sokat ujjaztam előtte, először 1 ujjal, h ne fájjon neki, utána 2-vel, volt h a végén már bírta a 3at is. Ezek után már mindig bement:)

2011. nov. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

ha te vagy a csaj akkor ülj bele lovaglópózba!

És va egy dolog,pettingnél fokozatosan lehet tágítani a puncit szólva elöször 1 ú aztán 2 majd 3 ,volt olyan lány akinél öklözni tudtam,persze nála kevésbé élveztem a harangot!

2011. nov. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ne gorcsoljetek,ne kapkodjatok,szepen lassan sikerulni fog...
2011. nov. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
HAHAHA
2011. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat:)
2011. nov. 23. 18:33
 6/7 malacka007 válasza:
Vagy estleg próbáljátok + síkosítóval!Ha úgy sem jön össze...........
2011. nov. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mert neked 20 éves palikell..hát persze,hogyne..
2011. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!