Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem sikerült betennie?

Miért nem sikerült betennie?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap lett volna az első szeretkezésünk, de egyszerűen nem tudta betenni nekem... mindketten szüzek vagyunk még. Hiába próbálkoztunk nem jött össze. Nem tudom mi lehetett a baj, én is nagyon kívántam, ő is, teljesen fel voltam izgulva, de mégsem. 1 éve vagyunk együtt, a petting mindig jó volt... Mi lehetett a baj?

17/L és 22/F


2011. okt. 17. 16:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Miért nem segítetted a kezeddel,hogy hova tegye be? Tudsz ám neki segíteni ha akarsz...
2011. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Próbáltam segíteni, széthúztam a kezemmel, a lehető legszélesebbre tártam a lábam, mégsem.
2011. okt. 17. 16:42
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
nem állt neki eléggé..
2011. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

ó,hamarosan belejöttök ti ebbe,mint kiskutya az ugatásba

egy év múlva még magad is mosolyogni fogsz ezen a mai kérdéseden

2011. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl szűk voltál .
2011. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Fogd meg neki és a kezeddel vezesd be a hüvelyedbe.
2011. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Mondom h próbáltam neki segíteni..

Nem hiszem h túl szűk lennék mert ujjazott már meg sokszor.

És állt neki rendesen..

2011. okt. 17. 16:51
 8/23 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezt meg kell tanulni, hogy összehangoljátok a mozdulatokat és sikerüljön. Próbálkozzatok, nem kell elveszteni a lelkesedést, meg elkönyvelni a kudarcot, inkább vegyétek elő a humort... ;)
2011. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hááát a lelkesedésünk töretlen :D :P Gondoltam h majd kialakul, csak kíváncsi voltam mit írtok:) Köszi mindenkinek:)
2011. okt. 17. 17:12
 10/23 anonim ***** válasza:

lyenkor érdemes nőgyógyásszal megnézetni, hogy minden rendben van-e a szűzhártyáddal, mert van akinek vaskosabb, és orvosi segítségre van szüksége

tampont használtál már? ha igen, és nem volt vele gond, akkor nem valószínű, de ha elmész nőgyógyászhoz, akkor megnyugszol, hogy nincs semmi szervi probléma, és akkor lehet próbálgatni az itt felsorolt összes többi tanácsot, vagyis azokat amelyeket ti szeretnétek

de én hozzátenném még, hogy síkosító is segíthet, meg egy-két korty bor vagy vmi, hogy kicsit ellazulj (de azért nem kell részegnek lenni természetesen)

2011. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!