Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem sikerült betennie?

Miért nem sikerült betennie?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap lett volna az első szeretkezésünk, de egyszerűen nem tudta betenni nekem... mindketten szüzek vagyunk még. Hiába próbálkoztunk nem jött össze. Nem tudom mi lehetett a baj, én is nagyon kívántam, ő is, teljesen fel voltam izgulva, de mégsem. 1 éve vagyunk együtt, a petting mindig jó volt... Mi lehetett a baj?

17/L és 22/F


2011. okt. 17. 16:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van, doki hasznos lehet, de sokkal később. a síkosító viszont nagyon hasznos tud lenni. ha elsőre nem sikerül, nem kell megijedni. meg nem feltétlenül kell azt gondolni, hogy az úgy fog szakadni, mint a papír, ha tűvel böködik. az végülis egy bőrdarabka. sokat kell próbálkozni!:)
2011. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
nem kell ide doki, egyszerűen fektesd le az ágyba, és mászd meg ülj bele neki.:) vagy hátba.. és belejön egy időután:)
2011. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ha nem vagyok indiszkrét akkor lehet pár kérdésem?

Mennyi ideig próbálkoztatok?

Miután feladtátok a próbálkozást, mit csináltatok?Mindenki ment a saját dolgára vagy elpoénkodtátok?:)

Elég kínos helyzet lehetett...

2011. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Melyik lyukba?
2011. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Jaj, mi is mit összeszerencsétlenkedtünk az első előtt, olyan jókat nevetünk már rajta...! :o) Biztosítsátok a nyugalmat, teremtsetek hangulatot (zene, gyertya stb.), esetleg kis borozgatás, és hajrá, csodálatos lesz! Semmi baj nincsen, szurkolok! :o) 23/F
2011. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Háát próbálkoztunk egy darabig, de utána h nem sikerült inkább összebújtunk... nem mondom, kicsit csalódott voltam, de tudom h nemsokára összejön majd:) Nem tudom ki kérdezte de tampont nem használok, mert engem idegesített.. szal azt mondjátok h picit igyak előtte h esetleg még lazább legyek?
2011. okt. 17. 21:52
 17/23 anonim válasza:
Előző vagyok: sokat nyilván ne, ne forogjon körülötte a hangulat, de az alkohol lazító hatása természetesen itt is működik. Nekünk sem elsőre jött össze, és ez inkább rajtam múlott. Türelem, megértés, gyengédség, és gyönyörű élmények vannak kilátásban! Hajrá! :o)
2011. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 csak1csajszi válasza:
Szerintem izgultál,és nagyon szorítottad :) Legyél te felül,úgy te tudsz irányítani,és sikerülni fog :)
2011. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
lehet csávo vagy
2011. okt. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az alkohol inkább ront a helyzeten. Mi több éves rutinnal is egy-két pohárka bor után nehezebben "célozzuk be"... :D
2011. okt. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!