Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megbántad, hogy azzal vesztett...

Megbántad, hogy azzal vesztetted el a szüzességed, akivel? Nem érezted még úgy, hogy pl. a jelenlegi práodat jobban szereted és inkább neki adtad volna oda?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 18:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Vagy egyszerűen csak a tapasztalatlanság miatt? Mivel nem tudjátok mit kellene érezni vagy hogyan kellene csinálni ezért unalmas? Megértem, hogy valaki nem élvezi az elsőt, de hogy egyenesen unalmas legyen. Kicsit fura.
2011. nov. 25. 12:07
 12/19 anonim válasza:
Miért ne tudnánk, hogy mit kellene érzezni? Nem 10 évesekről van szó :) Tudod a lányoknál ez máshogy megy, mint a fiúknál. Lehet, hogy a fiúknál (jó esetben) mindenképp orgazmussal végződik, de a másik nemnél nem. ÉS nem azért, mert nem tudják, h mit kell érezni... Ha szűz a lány, és még alul is van, akkor kicsi az esélye, hogy elélvez. Vagy akkor navigáljon. De hát legelsőnél nyilván nem azon fog járni az esze, hogy ''ezt ide tedd, ezt oda'', hanem hogy túl legyen rajta, mert tudod az első NEM TÚL KELLEMES ÉRZÉS. Ezt olyan nehéz megérteni? Persze biztos vannak kivételek, akiknek volt orgazmusuk legelőször, de nem ez a jellemző ;)
2011. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

ÉS hát milyen a szex orgazmus nélkül? Unalmas.

8as voltam. Meg az ezelőtti is

2011. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Szóval ha nincs orgazmus, akkor unalmas. Érdekes felfogás. Látszik, hogy nőktől származik. :)
2011. nov. 25. 12:33
 15/19 anonim válasza:
Rajtad meg látszik, hogy pasi vagy.
2011. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Ja, tipikus hapsi. Neked fordított helyzetben milyen lenne? Igen, igen, most mindjárt előadsz egy szent dumát. Persze, hogy unamas, ha nem az a vége, amire számítasz (ami jelenleg egy orgazmus). Persze az aktus is kellemes, de hát könyörgöm. Elég b*nkó vagy.
2011. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Volt már, hogy nem élveztem el szextől (többször is), bármennyit is próbálkoztunk a lánnyal, fáradtság vagy csak úgy jött össze, nem voltam eléggé ráhangolódva, nem tudom. De nem csak nőknél van ilyen. Mégse jártak olyan gondolatok a fejembe, hogy de szar volt, meg milyen béna a párom, mert el se tudok menni tőle. Közben is jó volt, kényeztethettem a párom, eljuttattam az orgazmusig és örültem, hogy neki legalább jó volt. Szóval nem kell mindjárt a falnak rohanni, ha nincs orgazmusod. Ha egyszer, kétszer nem jön össze még nem a világ. Senki nem nyújthatja a legjobb formáját folyton. Manapság lett ez akkora divat (hála az idióta médiának), hogy orgazmus, orgazmus, orgazmus kell, s ha nincs akkor a keress egy nagyfarku négert, mert attól lesz orgazmusod. Szóval hölgyeim nem kell egyböl elpvenni a baltát, ha azt mondják, nem nyújtotok eleget az ágyban. Ahhoz képest, hogy ti állandóan ezt vágjátok a pasik fejéhez, a férfiak ehhez képest elég megértőek. Szerintem.
2011. nov. 25. 17:45
 18/19 anonim válasza:
ÉS én írtam ilyet hogy szar? Azt irtam, hogy kellemes, de még sem kielégülés. Azt sem írtam, hogy nem szeretem kielégíteni a páom, vagy hogy folyton formában kell lenni, vagy h le kell cserélni egy nagyfarkú fekete férfira (és a mérte nincs összefüggésben a teljesítménnyel...). Nyilván nem fofom kidobni, mert nem mindig tud kiellégíteni. Ne hazuttolj meg. A szexnek az a lényege, hogy akik szeretik egymást, lefeküdnek és kényesztetik, kielégítik egymást ami általában az izgatással, orgazmussal egyenlő. De ha te bből ezt szűröd ki, akkor úgy kell neked. Mellesleg nem a média sugallja, hogy orgazmu orgazmu és orgazmus. Tudod, ez minden emberben ott van, tök mindegy mi vagy ki álltal...
2011. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Dionsyia ***** válasza:
A mostani jobban megérdemelte volna, de ki tudja, találkozok -e vele, ha nincs az első pasim? Szerintem mindennek oka van, az elkövetett hibáinknak is. Én nem bántam meg, mert a szex része jó volt, én szerettem, akinek adtam, tény és való, hogy amikor szakítottunk, egyet tudtam már: milyen pasit NEM AKAROK.
2012. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!