Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megbántad h korán vesztetted...

Megbántad h korán vesztetted el a szűzességed vagy pont így volt jó?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 01:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg!Bár 17 éves voltam, de így visszagondolva pár évvel késöbb sokkal érettebben álltam volna a dologhoz!Pedig 17 éves iszonyat érettnek éreztem magam!:)
2010. okt. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
16. szülinapom előtt vesztettem el, nem is jártam a sráccal, csak nagyon bejött, buli után történt. Nem bántam meg, utána is mindig ágy lett a vége mikor találkoztunk egy jó évig. Nekem jó volt, spontán volt, nem görcsöltem rá, az összes barátnőm, akik rendesen tervezték, meg sokat együtt jártak a pasival és akkor na egy év után meg 9 hónap után meg ilyenek, nem valami jó tapasztalatokról számoltak be, fájt nekik meg ilyenek. Hát ebből kiindulva a spontán fú de megkívántuk egymást kufircommal jobban jártam.
2010. okt. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem bántam meg, ritkán bánom meg a döntéseimet, még ha nem is mindig helyesek.

Jó pasi volt, tapasztalt, bár nem jártunk, csak néha össze előtte is és utána is.

2010. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

15. szülinapom előtt 2 hónappal,ugy ahogyan az elöttem válaszolónak,akinek cs bejött a pasi s buli után,csak annyi külömbséggel,hogy én utána nemjártam össze a pasival.

MEgbántam.!

2010. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vacak92 ***** válasza:
100%
Az attól függ kivel, mennyi idő után, hol, stb... van ismerősöm aki 13 évesen vesztette el egy 27 éves pasival... most 22 éves a csaj és még mindig együtt vannak szerinted megbánta? :)
2010. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
egyáltalán nem bántam meg,pedig 13 voltam :D lehet,hogy sokan leköpnének ezért,de nekem igy volt jó,azóta is jó. pedig én se jártam a pasival,tulajdonképpen egy elég nagy f*szkalap volt,de legalább nem bőgök át éjszakákat h pl:szakított velem életem szerelme,pedig a szüzességem is neki adtam. bár én ilyen tipus vagyok,kissé rideg.
2010. nov. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
15 eves voltam...nem jartam a pasival,nem is terveztem az elso alkalmat...csak siman megtortent.szerelem nem nagyon volt,talan 35%...de megkivantuk egymast...azota egy ev telt el es most egyutt jarunk.
2012. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!