Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megbántad, hogy azzal vesztett...

Megbántad, hogy azzal vesztetted el a szüzességed, akivel? Nem érezted még úgy, hogy pl. a jelenlegi práodat jobban szereted és inkább neki adtad volna oda?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 18:59
1 2
 1/19 anonim válasza:
47%
Én nem szeretnék egy práoddal dugni, még elsőnek sem....
2011. nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Dehogyis uramistem.A szüzesség elvesztése nekem olyan volt mint egy kézfogás.Semmi extra.

Nem értem mit kell ezzel utólag foglalkzoni.Mindig élvezd a szexet,azzal akivel épp csinálod.Ez a lényeg.

2011. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én megbántam. Persze a saját hibámból adódóan. Fiatal voltam, el sem mondtam a fiúnak, hogy szűz voltam, aki amúgyis egy erőszakosabb típus volt(és szintén nagyon fiatal). Utólag visszanézve a kapcsoltunkat, lehet, ha elmondtam volna sem lett volna elővigyázatosabb, finomabb. Egy másodpercig nem élveztem. Nem azt bánom, hogy így történt meg, inkább azt, hogy azóta is maradt bennem egy kis rossz érzés, hogy mennyivel jobb lett volan egy ennyire gyengéd, szerető, figyelmes férfival először, mint a mostani párom. Ui: Pedig ahogy elnézem a kérdéseket mostanában én még nem is azok közé tartozom, akik elkapkodták.(mondjuk akkoriban nem volt divat az, hogy minél korábban elveszítsük..)
2011. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
nekem se volt semmilyen nagy élmény. minden esetre unalmas volt.
2011. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én pont így vagyok ezzel.
2011. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%

régen még nagyra tartották az önmegtartóztatást, de ez csak a vallásosság miatt volt. ma már nincs ennek akkora értéke, legalább is a legtöbb ember szemében.

nekem is unalmas volt, de nem érdekes, ugyanis ez egy cseppet sem befolyásolja a jelent.

ilyen szempontból nincs értelme a megbánásnak, mivel vissza nem tudod csinálni.


ne gondolkozz ilyesmin, tök fölösleges. :)

2011. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Én 20évesen veszítettem el,nyáron a Balatonon szezonmunkán voltunk,ott az egyik munkatársammal találkozgattunk és a 4. vagy 5. alkalommal megtörtént!nagyon kedves és figyelmes volt,semmit nem erőltetett,amit nem szerettem volna,odafigyelt rám!abszolút nem bántam meg,mégha a távolság miatt ott kellett hagynom,mert van köztünk majdnem 100km! de teljesen jó szívvel gondolok vissza azokra az estékre,amiket együtt töltöttünk :)
2011. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
ÉN is halálra untam magam, semmi extra nem volt. Bár igaz, hogy a fiú kedves vot és figyelmes, és utána megkérdezte, hogy nagyon fájt e stb., de attól még nem volt nagy szám. Mikor ezt a legjobb barártnőmnek meséltem, kiakadt, hoggy hogy lehetek ilyen közömbös :D mert amikor ő elvesztette, akkor utána szarul érezte magát meg sírt. De nem azért, mert fáj neki, hanem hogy a szavaival éljek; ''valami megszakadt bennem, nem lesz olyan márm mint régen...'' szóval lelkileg megrázta. Mondjuk ő eléggé heves és érzékeny lélek :)
2011. nov. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hogy nem lehet szex közben ennyire semmit nem érezni? Ennyire béna volt a srác?
2011. nov. 25. 08:11
 10/19 anonim válasza:

Nem tudom. Ha ritka lenne az ilyesmi, hogy első alkalommal a lányok halálra unják magukat, akkor lehetne azt mondani, hogy a csávó béna. De mivel többen is vannak így, nyilván nehéz valakit úgy kielégíteni, hogy közben ne is fájjon neki az első alkalom. Meg hát első szexnél nem feltétlen tduja a srác, hofy neked milyen szögben jó. :)

utolsó válaszoló voltam

2011. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!