Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan találjak magamnak ugy...

Anna cica kérdése:

Hogyan találjak magamnak ugy partnert ha nem kaarom hogy a szüleim megtudják és legyen időm vele lefeküdni és azt is szintén ne tudják?

Figyelt kérdés
Unom már a masztizást igazi pasira vágyom.Akivel a bőröm összeérhet.:)) Valaki ötlet hogy hogyan tudnék magamnak plussz időt varázsolni anélkül hogy bárki megtudná.Mit adjak be a szüleimnek? Amit tuti elhisznek.
2011. nov. 9. 17:40
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Ez nem hiszem hogy ide tartozik. Magán infót nem szívesen adok meg de egy valamit megmondok csak hogy szűküljön 15 fölött.
2011. nov. 9. 19:05
 22/32 anonim ***** válasza:
15,5 hehe
2011. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
X"D
2011. nov. 9. 19:24
 24/32 A kérdező kommentje:
te nem adod fel. xd
2011. nov. 9. 19:24
 25/32 anonim válasza:
0%
Szerintem te egy Fuckyeah-s vagy, és direkt ilyen kérdéseket teszel fel, hogy direkt olyan válaszokat írjanak, amiket később kiposztolhatsz. :D A kor itt nem lényeg...meg semmi más sem.Csak ez.
2011. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
1-------------------------------6 amugy nem vagyok az az előbbi X"d
2011. nov. 10. 17:43
 27/32 anonim ***** válasza:

Hűűű, mekkora magánéleti infó itt a korod.... Szimpatikus a szexuális felfogásod, de amúgy eléggé olyan csajnak tűnsz aki teszi az agyát.

Bárhol találnál magadnak fiút, ha egy városban laknánk még én is ajánlkoznék, de intellektuálisan nem igazán tűnsz érettnek. Úgyhogy olyant bárhol találsz aki le akar veled feküdni, de ezzel a hozzáállással olyant, aki már moziba is elmenne veled sokkal kevesebbet. Kicsit szerintem visszavehetnél az arcodból mert a jópofizásod mögül ez nagyon kiérződik!

2011. nov. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nekem fura ez a felfogás 16 évesen már bocsánat... Nem tudom, hogy te már az-a fajta facebookmajom fiatal vagy akinek nincs jobb dolga mint napi 8 óra munkaidőben nyomni azt a szart, szociális élet nuku... Hát nekem 16 évesen sose volt ilyen problémám (és most sincs), hogy valami kezdjek magammal, német, angol, japán különóra, heti 2-3 sport, előkészítők. Az ember úgy osztja be az idejét ahogy akarja... Mivel nem a pasikkal foglalkoztam,mert 15 alatt nekem a barátok és a tanulás volt a legfontosabb, most az ország egyik vezető gimijébe járhatok, vannak IGAZI barátaim akik elfogadnak úgy ahogy vagyok és BÁRMIKOR ismétlem bármikor számíthatok rájuk... 16 évesen csókolóztam először és így 17 évesen van barátom... Annak ellenére, hogy normál barátom van szexre még így sem vagyok képes, mert nekem ahhoz nem elég ha bizsereg a nunim, kell hozzá a kötődés a szerelem és a bizalom. Mert nekem a szüleim így tanították és nem kell előlük undorító mód bujkálnom, mert akármit meg tudok velük beszélni és mindenben segítenek... És amúgy az írásstílusodból eléggé hamar lehetett tudni a korod ami hatalmas titok volt számunka (vok, bocsika, komikat blabla...)

Üdv: egy 17 éves lány

2011. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

Szia :)

Nagyon aranyosnak tűnsz a leírtak alapján .. :$ :)

Egy face-t szivesen megnéznék :)

De szerintem ne itt ird le, mert sok perverz mackó nem hagyna békén, vlmit okoskodjunk össze, picim ;)

2011. nov. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Utolsó :D Pont úgy írsz mint egy perverz mackó xD
2011. nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!