Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan találjak magamnak ugy...

Anna cica kérdése:

Hogyan találjak magamnak ugy partnert ha nem kaarom hogy a szüleim megtudják és legyen időm vele lefeküdni és azt is szintén ne tudják?

Figyelt kérdés
Unom már a masztizást igazi pasira vágyom.Akivel a bőröm összeérhet.:)) Valaki ötlet hogy hogyan tudnék magamnak plussz időt varázsolni anélkül hogy bárki megtudná.Mit adjak be a szüleimnek? Amit tuti elhisznek.
2011. nov. 9. 17:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Tudod, hogy itt rád fog ugrani sok szexéhes majom! Ennyi szeretedhiányod van, hogy innen várnál egy kis támogatást és pár szép szót??? Ennél több kéne neked! (De csak ha széép vagy :D )
2011. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
először töltsd be a 17-18at,majd érjél meg és nőj fel,egyelőre egy buta kislány vagy
2011. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

ma 17:42


Te voltál az első majom a sorban..

2011. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
XD Azt se tuod hány éves vagyok bocsika mellesleg ugorjanak ugy is szortírozok am meg az első kommentező szimpi igazi rosz fiú :D facen megtalálsz am ;D
2011. nov. 9. 17:45
 5/32 anonim ***** válasza:

"Azt se tuod hány éves vagyok bocsika "

Max 15.

2011. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
ez kamu,vagy pedig egy büdös ribi vagy akinek az agya nem fejlődött ki,
2011. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Ribiriadóóóóóó.
2011. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Jah és elegem van az olyan kommikból ahol azt se tudják az illető hány éves és le kislányozzák holott lehet h idősebb vook nálad. Már boccs se@ fej.
2011. nov. 9. 17:47
 9/32 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Szűz vagy még?

Amúgy én mindenképpen azt mondom, hogy ne csak testi kapcsolatot akarj létesíteni. A kérdésedre a választ nem tudom, mivel én mindig is jóban voltam a szüleimmel.

2011. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
nálam biztos nem vagy idősebb,a kérdésből adódóan hogy a szüleid ne tudják meg hogy szét pakolod a lábad, nem lehetsz több 16nál
2011. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!