Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, fiúk, hány emberrel...

Lányok, fiúk, hány emberrel feküdtetek le egy napon belül? Mármint hány különbözővel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 17:08
1 2
 11/15 mus musculus ***** válasza:
Egyébként én is azt mondom, hogy mindenkinek joga van a vágyaihoz mérten élni, de attól még ribanc lesz az illető. Én mondjuk nem ítélem el őket, de ez nem változtat azon a tényen, hogy azok.
2011. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Négy lány volt, de azóta sem sikerült megismételni egy napon belül. :)

33/f

2011. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne hasonlítsunk már lányokat fiúkhoz! Teljesen más szituáció! Én lányként kikérem magamnak, hogy besült nőcike vagyok, csak mert nem b.ok mindenkivel. Én megválogatom, hogy ki az, tudod?

Egyébként is elég nagy baj, ha azért nézel le valakit, mert nézi a híradót, meg a Fókuszt. Ez azért elárul valamit arról, hogy milyen értelmi szinten vagy.

És vannak dolgok, amik férfinak jól állnak, nőnek nem és fordítva. Ahogyan ha egy nő felvesz egy rózsaszín prémes kabátkát, az jól áll neki, de egy fiún gusztustalan, ugyanígy egy fiúnak menő sok mindenkivel szexelni, egy nőneműtől ratyi dolog. Az ilyen egy alja k...., nem hogy kívánatos HÖLGY... pfff...

Az a baj a világgal, hogy ha valaki tisztességes, akkor az le van nézve. Pedig egy tisztességes nőnek is lehet egészséges szexuális igénye, vagy még annál is több, és tisztességes nő szexuális élete is lehet változatos és érdekes.

2011. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

hát igen pont a ribancot irta le az aki épp "kiállt" a nők mellett...

igen pont az a ribanc, aki ugy váltogatja a szexpartnereit mint más az alsóneműjét.


kérdésre a válasz: 1

2011. okt. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

B@szki, most nézem, hogy rossz embernek írtam, hogy felpontoztam O.o Nem szoktam még meg ezt az új gyk.hu-t.


Azzal aki a ribiket védi, azzal nem értek egyet.

Természetesen mindenkinek joga van úgy élni ahogy szeretne. De a ribanc rangot a társadalom illetve az adott személyt körülvevő emberek osztják ki.


Nincs bajom azzal a feltételezéssel, hogy egy nő egy napon belül több pasival létesít intim kapcsolatot, de sajnos nem találok jobb kifejezést/jelzőt az adott személyre minthogy ribanc.

Viszont lehet pontosítani is. Ku*va. A ribanc kategóriába még belefér hogy egy partnert esetleg egy hétig megtart, de például a ku*va az igazi példa arra a nőre, akinek egy nap több numera is jut, különböző egyénekkel.

Kár szépíteni a dolgot, mindenkinek joga van ribancnak/ku*vának lenni. És persze nem annak lenni.



21F

2011. okt. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!