Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, fiúk, hány emberrel...

Lányok, fiúk, hány emberrel feküdtetek le egy napon belül? Mármint hány különbözővel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Lány vagyok és kettő, de nem egyszerre és nem is így terveztem.
2011. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

én 7 milliárddal és pasi vagyok


de csak lefeküdtünk és aludtunk.

2011. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mesélj kicsit erről, első kommentelő:) csak úgy nagyvonalakban :) Kivi vagyok :))))
2011. okt. 30. 17:18
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Ribancriadóóó!!!!
2011. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem túl izgalmas, volt egy alakuló kapcsolatom, de ott a szexen kívül nem nagyon volt más és közbejött valaki, akivel régóta együtt akartam lenni, de addig úgy tűnt, hogy nem lehetséges. Én meg kihasználtam a kínálkozó alkalmat, hogy ha több nem is lesz, de legalább egyszer érezhessem, milyen vele. Eszméletlenül rá voltam kattanva addigra már hónapok óta.
2011. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

pasi vagyok és most kiállok a nőkért,elnézést.


AZÉRT,MERT VALAKI FIATAL ÉS MEGDÖNGETTETI MAGÁT MINDENNAP MÁS PASIVAL ÉS VAGY NÉGYSZER,ATTÓL MÉG NEM RI@ANC.


szeret élni,élvezi az életet és nem a híreket nézi meg a fókuszt mint sok más besült nőcike.ennyi.


az,ha nagy dobra veri a hölgy,hogy ezt csinálja az már gáz.bár még csak egy kérdést tett fel ezért nem nevezném ribancnak,de ha a magánéletében ő ezt tudja,hogy jó neki és kész ennyi akkor símán maradjon egy kívánatos hölgy :)

2011. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
az uccsót lepontoztam mert 1 hülye fa.sz.
2011. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

17:33:


Én pedig felpontoztalak, mert igazad van :DDD


21F

2011. okt. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

köszöntem a felpontozást!


nem értelek...akkor ha te ezekszerint pasi vagy,és napi szinten megdöngetsz más nőt,ribanc vagy? : ))))ezekszerint...mindenki éljen úgy,ahogy neki jól esik...nem kell ezzel büszkélkedni de csak azért,mert a társadalom ragya,és már nemlehet nyugodtan úgy élni sem ahogy mindenkinek tetszik...ezért sok lány nem mer lefeküdni xx pasival..merjen nyugodtan.csak ne dicsekedjen vele,és vigyázzon az egészségére.én pasi vagyok ,és sok nőt megdöngetek mert jól esik.ha nőlennék,meg sok pasival megdöngetném magam mert jól esne.áh fa@om fog magyarázkodni x)

2011. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 mus musculus ***** válasza:

Miért, akkor elképzeléseid szerint ki a ribanc, kedves utolsó?

Amúgy ja, pasiban is ribanc az ilyen, csak máshogy szokás hívni. Mondjuk hímringyó.

2011. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!