Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Naogyon félek, mit tegyek?

Naogyon félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja lefeküdtünk a barátommal. akkor vesztettem el a szüzességemet. Védekeztünk, ezért úgy gondoltuk hogy semi baj nem lesz. Sőt, el se élvezett , csak pár percig cwsináltuk. a koton se szakadt ki. Ez egy szombati napon történt. A legjobb barátnőmnek elmondtam hogy már nem vagyok szűz és nagyon aggódni kezdett... "Mi van ha mégis teherbe estél?" Meg akartam nyugtatni hogy nem, de ő továbbra aggódott... Telebeszélte a fejemet és elkezdtem félni... Elmondtam a barátomnak aki megnyugtatott hogy nem fog semmi se történni mert ki se szakadt, ha kiszakadt volna akkor se, mert el se élvezett... második héten hányingerem volt végig... a legjobb barátnőm elmondta hogy a arátnőjének is hányingere volt mert teherbe esett... de gyorsan elfelejtettem... most azt vettem észre hogy megnőtt a hasam a derekam alatt... hiszek abbanis hogy meghiztam meg abbanis hogy terhes vagyok.... nagyon fiatal vagyok még, nem akarok terhes lenni! :( Szerintetek mi történt? :/
2011. okt. 23. 11:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
több mint egy hónapja csináltuk, most vetem észre...
2011. okt. 23. 11:27
 12/20 anonim ***** válasza:

"HA védekeztetek és elsem ment, akkor kb 1% az esélye, hogy terhes leszel, ne parázzál már..."

Ez hülyeség, a gumik 99,9%-os védettséget nyújtanak önmagukban, ha nem ment el a fiu, akkor meg sperma sincs, tehát kb 1 a millióhoz hogy terhes leszel (tehát ha egymilliószor megcsináljátok ugyanezt, akkor max 1szer lehetnél terhes tőle)

2011. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommenteket!

Az egyik felhasználó feltette hogy nem 2 hét múlva nő a has... most vettem észre hogy megnőtt, több mint egy hónapja csináltuk.

2011. okt. 23. 11:30
 14/20 A kérdező kommentje:
a gumi kicsi volt, és csak félig bírta rátenni de gondolom ez nem lényeges mert nem hatolt belém nagyon mélyre.
2011. okt. 23. 11:32
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
akkor sem 2hét múlva nő.. 3-4hónap minimum.. de az 5-6.ba látszik meg.
2011. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
köszönöm ! :)
2011. okt. 23. 11:34
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
gyógyszertár>terhességi teszt>otthon wc>rápisilsz>2 csík negatív/1 csík pozitív (tesztfüggő)> elslattyogsz a kukáig és kidobod> örülsz, hogy nem kell paráznod többet, megtudtad az igazságot!
2011. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Ha nem mered a patikában kérni, akár valamelyik drogériában (pl.: DM) is megveheted. De szerintem csak túlreagálod a dolgot.
2011. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
csinálj terhességi tesztet!
2011. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Épp most jött me, és nagyon megnyugodtam. mostmár tudom hogy nem vagyok terhes ! :)
2011. okt. 23. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!