Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Naogyon félek, mit tegyek?

Naogyon félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja lefeküdtünk a barátommal. akkor vesztettem el a szüzességemet. Védekeztünk, ezért úgy gondoltuk hogy semi baj nem lesz. Sőt, el se élvezett , csak pár percig cwsináltuk. a koton se szakadt ki. Ez egy szombati napon történt. A legjobb barátnőmnek elmondtam hogy már nem vagyok szűz és nagyon aggódni kezdett... "Mi van ha mégis teherbe estél?" Meg akartam nyugtatni hogy nem, de ő továbbra aggódott... Telebeszélte a fejemet és elkezdtem félni... Elmondtam a barátomnak aki megnyugtatott hogy nem fog semmi se történni mert ki se szakadt, ha kiszakadt volna akkor se, mert el se élvezett... második héten hányingerem volt végig... a legjobb barátnőm elmondta hogy a arátnőjének is hányingere volt mert teherbe esett... de gyorsan elfelejtettem... most azt vettem észre hogy megnőtt a hasam a derekam alatt... hiszek abbanis hogy meghiztam meg abbanis hogy terhes vagyok.... nagyon fiatal vagyok még, nem akarok terhes lenni! :( Szerintetek mi történt? :/
2011. okt. 23. 11:18
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*Nagyon
2011. okt. 23. 11:19
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
nem kell félned, nem vagy terhes. De ha ennyire félsz, csináltass egy tesztet.
2011. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Sokat aggódsz!

1. aki ilyen hülye ne szexeljen!

2. ha megjött a havi azóta, akkor nincs gond. :)

2011. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A barátnőm azt javasolta hogy mondjam el az anyámnak és mennyek el tesztet csináltatni vele, de nem akarom elmondani mert nagyon félek hogy tiltott szerelem lenne a jövőbe a barátom és közötem :/
2011. okt. 23. 11:22
 5/20 A kérdező kommentje:
szex után jött meg rögtön , de most nem jött meg :/
2011. okt. 23. 11:22
 6/20 anonim ***** válasza:

1. Ha tényleg nem szakadt ki és ráadásul még el sem élvezett szinte lehetetlen hogy az legyél.

2. Hányingered betegségtől is lehet vagy egyszerűen bebeszélted magadnak, vagy az idegességtől.

3. Terhesség esetén egy nőnek a hasa csak hónapok után kezd el nőni nem két hét múlva...

Mensi? Megjött? Amúgy ha annyira aggódsz vegyél tesztet.

2011. okt. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Teszthez nem kell anyukád. Csak bemész a boltba megveszed és megcsinálod. Ennyi.
2011. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
72%
Ne stresszelj ennyit! Árt a magzatnak.
2011. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha ennyire parázol, akkor egyértelműen nem vagy kész a szexre!!! Ehhez hozzátartozik az, hogy biztonságosan csináljátok, amely által az agyad és a lelked is elhiszi hogy nem lesz probléma. Ha kénytelen vagy ezt elhitetni magaddal, akkor NEM vagy kész a szexre!!!

Szét aggódod a fejedet a semmin. HA védekeztetek és elsem ment, akkor kb 1% az esélye, hogy terhes leszel, ne parázzál már...

2011. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ha szex után rögtön megjött, akkor nem lehetsz terhes!
2011. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!