Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan fiú aki prostiva...

Van itt olyan fiú aki prostival vesztette el a szüzességét? Milyen volt? És hol találta meg a megfelelő személyt rá? Mennyibe kerül? Egyáltalán vannak ilyenek?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem el nagyon gondolkozni ezen. Sajnos alkalmam nem volt és nem is lesz, hogy lányok közelében lehessek, ezért gondolkozok a prostin.

19f


2011. szept. 29. 14:08
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
bocs de te nagyon h...e vagy. én egy csomó ronda pasit ismerek és nagyon jó fejek, annyira jó humoruk van, hogy az ritka, nem az számít, hogy hogy nézel ki. azt javaslom, hogy kezdj el barátkozni lányokkkal, hogy ne legyél ilyen félénk utánna pedig minden jön magától......
2011. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy lányt (akit havonta-kéthavonta meglátogatok)aki 3-4 órát velem van 15 ezerért és úgy kicsavar, hogy a végére már egy mililiter tartalék se marad!

Egyébként rendes, tiszta, dolgozó lány, csak meg van szorulva anyagilag.

2011. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!