Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit lehet tenni ebben az esetben?

Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Szal az a helyzet h járok egy lánnyal de még szüz és nem akarat velem lefeküdni. Járunk már 2 hónapja és 5 napja és én már nagyon ki vok éhezve. A lánynak megigértem h várok rá mert nagyon nagyon szeretem de volt buli és részeg voltam ugye és sok csinos csaj:S és az egyikkel megtörtént. Kiderült h terhes lett tőlem. Mit csináljak? mondjam el a barátnömnek? 17/F
2011. szept. 27. 20:11
1 2
 11/16 anonim válasza:

csak rajtad múlik, hogy ezek után milyen életet élsz majd! Fel kell nőnöd! Kerüld a részegséget, a ribancokat, vagy tanulj meg uralkodni magadon!

De ne hibáztasd magad túlzottan: fiatal vagy még nagyon. előfordul sajnos. Engeszteld ki a lányt. ha szeret, megbocsát. csak éreznie kell hogy szereted és mennyire szégyelled magadat.

Ha gyereked születik: fel kell nőnöd most azonnal, és mindig mellette állni mostantól! és az anyja mellett is. csak így lehet normális életed.

2011. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

persze ez a mai világban nem valószínű (sajnos).

VÉDEKEZZ ha nem akarsz gyereket csinálni!!

ehhez pedig fontos lehet: részegen ne csináld!

2011. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Istenem:)))) ezert nemkell reszeged dugni:D
2011. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha igazán szeretnéd,nem feküdtél volna mással le! Erre már nem tudok mit mondani mint hogy ostoba vagy,pláne hogy még terhes is lett a csaj.17 éves vagy,mégis mit gondolsz,ha már most teherbe ejtesz csaj úgy találomra idegen lányokat,mi lesz veled? Bocs,de ez felháborító.
2011. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
amúgy nagyon kamu a kérdés:D
2011. szept. 28. 21:19
 16/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok...
2011. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!