Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azok a fiúk és lányok akik kb...

Azok a fiúk és lányok akik kb 17 és 25 között vannak, és még szüzek és nem igazán volt kapcsolatuk, nem találják a közös nevezőt más emberekkel. (? )

Figyelt kérdés

Tehát van valamilyen elváltozás a gerinceteken, hátatokon pl. gerincferdülés, görbe a hátad, vagy nem megfelelő a testtartása, hát és derékpanaszok stb, stb... Vannak ilyen panaszaid?


A korotokat és a nemeteket is írjatok le mindenféleképp előre is köszönöm.


2011. szept. 21. 19:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Lehet van benne valami, de biztos, hogy nagyon sok embernél nem működne!
2011. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Épp testben épp lélek.


Köszönöm annak aki lát benne valami pozitívat, mert hát azoknak az embereknek segített.


És köszönöm annak is aki nem lát benne semmit sem.


Utána nézek természetesen, próbálok megingathatatlan választ találni rá, hogy ez igenis, bebizonyított gyógyászati orvosság az embereknek.

2011. szept. 21. 22:21
 13/29 anonim ***** válasza:

Ép egy P, az épp nagyon mást jelent, bocsi (:

Forrásnak ajánlom az egyetemi tanárokat, esetleg tanulóismerősön keresztül.

2011. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

az a nyelvmutogató smiley ezek szerint tényleg hülyeség.na mind 1

hagyom a pic.sábaa

2011. szept. 21. 22:32
 15/29 anonim ***** válasza:

hát, ártani biztos nem árt, nekem is jót tenne, mert folyton fáj a hátam és a derekam


bár az én problémáim nem ebből adódnak :D

F

2011. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
szia! volt komolytalan tiniszerelem kapcsolatom amik 2-4-8 hétig tartottak 15-17-18-19 évesen,petting csak 18-19 évesen volt először de életem szerelmét 19 évesen ismertem meg vele veszíttettem el a szüzességem, nem bántam meg ma már a vőlegényem, voltak hát és derékfájdalmaim de nincs kapcsolatban a fiúkkal való kapcsolattal,iskolai,és családon belüli stressz,meg a nagy hajtás a sok különóra stb miatt volt,még párkapcsolatomban s van néha néha 22L
2011. szept. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Nekem még soha sem volt és olyan gondom van a hátammal, hogy rossz a tartásom, nem húzom ki magam.

Hogy miért: mert magas vagyok, 177 cm és mindig magasabb voltam mint a többség. Emiatt akaratlanul is bárkivel beszélgetek kicsit összehúzom magam. Illetve mikor valami jóképű, nálam magasabb pasi áll mellettem, akkor kihúzom magam és olyan más érzés. Jobb.


Szerintem magasabb emberekkel kellene ismerkednem :D

2011. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
22 éves srác vagyok. 18 évesen smároltam, kapcsolataim voltak, pár hetesek, max 3 hónaposak. Szexre vagy nem került sor, vagy nem állt fel az idegtől, ezért még szűz vagyok. Gerincferdülésem van, és lúdtalpam.
2011. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Én 23 éves fejjel azt mondom magamról, hogy nem vagyok kezdeményező és kockáztató típus, de megfelelő akaraterőm sincs ahhoz, hogy komolyabb szándékkal közeledjek egy nőhöz.

Meleg nem vagyok, mert kizárólag a női domborulatok látványa izgat. Fura egy eset vagyok, és halvány lila gőzöm sincs, mikor csókolózok majd, mert még azon se estem túl. Talán soha. :)

2011. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Hiányzik egy társ, persze, de sose volt olyan érzésem senkinél, hogy feltétlenül kell nekem bármi áron.
2011. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!