Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok vagy nem?

Szűz vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
A párommal odáig jutottunk, h kb 1/3-ig rakta be nekem. Nagyon fájt. Utána 2 napig barnás folyásom volt.Tehát átszakadt a szűzhártyám. Am ma masztiztam és nem bírtam ki egy kb 10 cm hosszú 3 cm átmérőjű tárgyra gumit húztam fel és tök simán felcsusszant. Átszakadt már a szűzhártyám? Szűz vagyok? Én igazából úgy gondolom, h addig szűz vagyok, amíg az első igazi szeretkezésem meg nem lesz.
2011. szept. 15. 15:15
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
nem vagy szuz,mar az elso probalkozas utan....ha mar belekeztetek vegig is csinalhataok volna ...evel az erovel
2011. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Spontán vetélés :) betegek....

Viszont az egy dolog hogy megjött a havid...ATTÓL MÉG LEHETSZ TERHES!!!!

2011. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Loller válasza:

Szerintem átszakadt a szűhártyád. Vér nem mindig van.

Egyes népek szerint a szüzesség elvesztése akkor történik meg ha az ondó a hüvelybe jut.


Amit " barnás folyásnak " neveztél az előfordulhat, hogy valami bakteriális dolog. Vagyis valaki nem fürdik rendszeresen. Ha egy ilyen halvány barnás váladék folyik ki a hüvelyedből pár napig akkor az valami baktérium volt ami ellen védekezett a hüvelyed. Próbáljátok ki a sexet úgy, hogy elötte lezuhanyoztok. Belülről ne mosd ki magad.

2011. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"elvileg" szűz vagy

"gyakorlatilag" nem

2011. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Kapalo válasza:
100%

A pénisz 1/16 behatolás után már nem minősülsz szűznek.

A barna folyadék feltehetőleg a párodból került beléd, aki előtted Béla bácsiban járhatott.

2011. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!