Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok vagy nem?

Szűz vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
A párommal odáig jutottunk, h kb 1/3-ig rakta be nekem. Nagyon fájt. Utána 2 napig barnás folyásom volt.Tehát átszakadt a szűzhártyám. Am ma masztiztam és nem bírtam ki egy kb 10 cm hosszú 3 cm átmérőjű tárgyra gumit húztam fel és tök simán felcsusszant. Átszakadt már a szűzhártyám? Szűz vagyok? Én igazából úgy gondolom, h addig szűz vagyok, amíg az első igazi szeretkezésem meg nem lesz.
2011. szept. 15. 15:15
1 2 3
 11/25 napietus ***** válasza:
82%
ja, vagy terhes. akkor is van, akinek barnás folyása van.
2011. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Jézusom, ne ijesztgessetek. Egy bizonyos szombaton történt a dolog, utána vasárnap+hétfő barnás folyás. Aztán pénteken megjött a menzeszem, rövid ideig tartott a rendes vérzés(3 napig), de ezt azért gondolom normálisnak, mert a menstruációm első napján elkezdtem szedi a fogamzásgátlót. Am barnás folyás még most is van. Vetélésem, h lehetett vna, mikor előtte nem voltam még soha pasival, tehát nem termékenyített meg senki+ ő sem élvezett belém, és elég kevés ideig volt benn a pénisz és az is csak az 1/3-ig. Mit gondoltok?
2011. szept. 16. 14:55
 13/25 mus musculus ***** válasza:
Azt, hogy nincs gáz.
2011. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
De honnan vették ezt, h spontán vetélésem volt? H lehetett vna? Istenem, most úgy beparáztattatok...
2011. szept. 16. 15:01
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem vagy már szűz, mivel a szüzesség elvesztése azzal egyenlő, hogy pénisz a puncidban, tehát mindegy hogy hanyad része volt benned már nem vagy szűz.Ja meg a 10 centis tárgy is rásegített a dolgokra.
2011. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj, dehogy volt vetélésed.Inkább megakart jönni a menzeszed és maszatoltál egy kicsit.Azért barnás mert kevés vér van benne.Vagy az is lehet, hogy van egy fertőzésed.Ja amúgy attól is terhes lehetsz, hogy csak a makkja volt benn me csak kevés ideig, mert jó ha tudod, hogy az előváladékban is vannak spermák.Kicsi az esély de vannak.De Te nem terhes vagy, hanem már nem vagy szűz ennyi.Ne parázz már a marhaságokon.Ja máskor óvszerben kéne csinálni ne csak úgy natúrban mert jöhet a gyerek, gondoom te nem akarsz még meg betegséget se akarsz elkapni a barátodtól.szóval máskor húzz gumit.
2011. szept. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
De megjött a menzeszem, tuti nem vagyok az, ugye? Azt már okés, értem nem vagyok szűz, de most úgy megijedtem.
2011. szept. 16. 15:09
 18/25 anonim válasza:
már csak arra lennék kíváncsi, hogy most aggódsz terhes vagy e vagy sem de amikor lefeküdtetek még csak nem is védekeztetek hiszen azt írod most kezded el szedni a fogamzásgátlót. Nem a tárgyra lett volna fontos gumit húzni hiszen attól max fertőzést kaphatsz, de terhes biztosan nem leszel tőle a barátodtól viszont ha nem védekeztek nagyeséllyel igen. Még egy tanács nem lehet kicsit dugni, és nem lehet kicsit teherbe esni:))
2011. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék a korodra. A másik meg az, hogy felelőtlen voltál. És lám jönnek az ilyen jellegű kérdések. Szerintem teljesen felesleges a felvilágosítás az iskolákban, de még az is, hogy a gyerekek elbeszélgessenek a szüleikkel erről. Minek??? Megoldjátok ti így vagy úgy. Aztán meg lehet parázni, hogy terhes vagyok? Hogy valami betegséget elkaptam? Satöbbi.


Mennyivel másabb lenne egy biztos tudás, és egy érett fej.


Nah mindegy ez van, nem sajnálom az ilyen embereket, akik ilyen bakit követnek el, mert megfelő felelősséggel, gondolkodással, tudással az ilyen jellegű problémák jóval kevesebbek lennének. Jah és hozzátenném azt: nem az interneten kellene felnőni, hanem ha baj van, az illetékes személyhez-apa, anya-gondviselő stb-hez hozzáfordúlni, mert amikor te pénz kérsz tőlük, vagy fagyit, azt valószínüleg megadják. Viszont a kölcsönös bizalom fontos lenne, és nem kellene anomyust játszani itt.. persze tudom, hogy miért van ez az oldal, de ilyen gondokban egyszerübb közeli ember tanácsát és véleményét kikérni. Vagy elmenni nőgyógyász, vagy ahhoz aki ért ezekhez.

2011. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget!!!Beléd rakják és te azt kérdezed, hogy szűz vagy e még....

IDIÓTA!!!!

2011. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!