Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha befizetek egy prostira...

Ha befizetek egy prostira illik venni virágot vagy fagyizi vinni?

Figyelt kérdés

Már nagyon nem akarok szűznek lenni és moták hogy menyjek prostihoz mert már nem kellene szűznek lennem. Kinéztem hova menyjek, megvan a pénz is, illik ilyenkor vinni ajándékot vagy elhívni fagyizoba mert nem akarok beégni hogy csak dugni megyek

F15


2011. szept. 10. 19:07
1 2 3 4 5
 41/49 anonim válasza:

Kedves elkeseredett!

19 éves vagyok, idén ismerkedtem meg a barátnőmmel és vesztettük el együtt a szüzességünk. És tudod mennyivel lennék nagyobb ember ha ezt 15évesen lerendeztem volna egy prostival? Elmondom neked, hogy k*rvára semmivel, SŐT!

2011. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez szánalmas...

15 évesen baromira gyerek vagy még. Akkor inkább keress egy barátnőt ha ennyire akarod, de komolyan, egy k.urva?

Amúgy semmivel nem leszel több ha sok csajt megd.ugsz... Tényleg ebből is látszik, mennyire gyerekes vagy.

Basszus, 2 évvel vagyok idősebb, de komolyan néha sírhatnékom van a mai 10-15 évesektől :'D Annyira elkeserítően viselkedtek.

2011. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Két szuboptimális lehetőség a szüzesség elvesztésére (a prostinál jobb/olcsóbb, de szintén egyéjszakás lehet):

- idősebb, érettebb nő, ez megadja az önbizalmat

- olyan, akit nem is szeretsz annyira - állítólag olyannal is bele lehet menni, mert kevésbé izgulsz, jobban sikerül + megadja az önbizalmat.

Én mindezt hallomásból tudom.


Egy szűz, aki jóóóval öregebb, mint 15 éves (konkrétan egy tizessel, de 18 éves koromig én a szüzességet elfogadtam, átlagosnak vettem)

2011. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

22:30-as vagyok.

Végül is nem a kérdésre válaszoltam... Az előző kettő persze csak lehetséges első alkalmak. Ha módodban állna azokból választani, nyilván nem írtál volna ide.


1. "mondták hogy menjek prostihoz mert már nem kellene szűznek lennem" - ezt ne hidd el ennyi évesen

2. Oda csak dugni menni természetes, inkább a fagyival égnél be, meg az életkorodon borulna ki.

2011. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim válasza:

Két ember is írta, hogy 14 év a beleegyezési korhatár, ezért a 15 nem gáz.


Ez így igaz, DE!


Van egy olyan kitétel, hogy amennyiben ellenszolgáltatás fejében történik a szex, akkor szigorúan 18 felett kell lenni. Úgyhogy végülis lakáson elvállalhatja, mert nehéz bebizonyítani, hogy volt pénzmozgás, de ahhoz biztosan tudnia kell a lánynak, hogy nem csapdába csalja valaki ellensége.

2011. szept. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim válasza:

Amúgy meg ha fagyizni viszed, akkor azzal élből elmegy minimum 15 perc az elején a drága idődből. Még ha nagyon közel van a fagyizó, akkor is.


Jobb ha tudod, hogy ha kifizetsz 1 órát, akkor az a megérkezésedtől ketyeg, és minden beleszámít. A fürdés, a beszélgetés, minden. Szóval ez a fagyizás jópárezer forintba kerülne neked.


Amúgy mit értesz azalatt, hogy beégsz, ha csak dugni mész? A prostinak pont az a munkája, azért kap pénzt, hogy dugni járjanak hozzá a férfiak, nem várja el senki, hogy a szeretője legyél, sőt...


Innen is látszik, hogy nagyon fiatal és éretlen vagy még ezekhez a dolgokhoz.

2011. szept. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Nem igaz hogy nem dugnak 15 évest mert már választottam kuurvát nagyon szépet, meg van rendelve már. Nem baj hogy 15 vagyok olyan krva mint a filmekben akiket dugnak. Nem is koszos meg csúnya és szerintem nem más mintha barátnőmet dugnám
2011. szept. 28. 19:40
 48/49 anonim ***** válasza:
Úgy száz éve pedig az volt a szokás, hogy az apák vitték el / küldték el a fiaikat prostihoz, hogy az avassa be őket.
2011. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:

Szerintem nem a koroddla van baj, mert a te érettségedtől és vágyaidtól függ, hogy mikor szeretnél már puncit, de...

gondolj csak bele, hogy a lányok így nem igazán néznek majd fel rád + te sme tanulod meg tisztelni szexuláisan a jövőbeli párodat, ha egy olyannal szexxelsz elszőként, akit szétkúrhatsz, az akkor is jóképet fog hozzá vágni...

Gondold csak meg.

2012. febr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!