Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha befizetek egy prostira...

Ha befizetek egy prostira illik venni virágot vagy fagyizi vinni?

Figyelt kérdés

Már nagyon nem akarok szűznek lenni és moták hogy menyjek prostihoz mert már nem kellene szűznek lennem. Kinéztem hova menyjek, megvan a pénz is, illik ilyenkor vinni ajándékot vagy elhívni fagyizoba mert nem akarok beégni hogy csak dugni megyek

F15


2011. szept. 10. 19:07
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
97%
Szánalom és ha elkapsz tőle vmit kisokos?15 vagy b@zd.Na meg azt hiszed át is verhet mert még gyerek vagy!Maradj Marok Marcsánál és a pénzed is megmarad.
2011. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
95%

LoL Moziba nem viszed el esetleg, vagy eleségül is akarod venni miután kifizetted?!


Nem tudom hogy milyen prosti foglalkozik kisgyerekkel, de szerintem egyik sem mert nem akarnak kiskorú megrontásáért börtönbe menni. Így is csesztetik őket a zsernyákok eleget..

2011. szept. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
97%

Azért írják, hogy szánalmas, mert a szex valójában nem csak két emberi bőr(esetleg nyálkahártya)egymáson (ban) való csúszkálása, hanem egy "kicsit" több annál! És főleg több, amikor az első! Ez olyan, mintha egy lakodalomban paprikás krumpli lenne a menü. Ezért írják, hogy szánalmas!

Ne tedd! Ne tedd! El fog jönni az a kedves lány, aki a szerelmedért lesz a tied. Ez tuti biztos!

2011. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként, ha valaki dugni megy egy prostihoz, akkor annak az nem beégés, ha dugni megy és nem fagyizni!
2011. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim válasza:
93%

Gondolkodj már el egy kicsit, elhiszem hogy zavar engem is idegesített 15 évesen hogy szűz voltam és még sem csináltam hülyeséget.. Neked nem az a bajod hogy szűz vagy, hanem hogy gyerek (tudom 15 évesen nekem is prédikálhattak, mindenkinél okosabbnak hiszed magad de gondold végig). A szex nem csak annyiból áll hogy megb*szol valami olcsó ribancot... A szeretkezés pont az érzelmekről szól, egy normális kapcsolatban nem a szex hanem az azt követő együtt alvás okoz igazi örömöt. Várj amíg kell de ne cseszd el, első alkalom csak 1 van. Cinkes a haverok előtt hogy szűz vagy? Akkor "lapozd" fel az internetet és olvass pár történetet aztán kamuzz nekik, ők is csak szájhősködnek, akinek meg igazi kapcsolata van ennyi idősen az diszkrétebben szokta kezelni.


Persze a te életed, úgy teszed tönkre magad ahogy akarod. Én és az előttem szólok csak segíteni próbáltunk.

2011. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazatok van másnál, de én nem akarok majd egy lánnyal járni és szerelmesen összebujjni, mer fiatal vagyok sok lányt akarok megdugni csak mikor kezdem el az a kérdés és prostival segítene elkezdeni útána megy magától
2011. szept. 14. 19:59
 17/49 anonim ***** válasza:
92%

Tévedsz, nem menne magától. Ha az első nem jön össze pénz nélkül a következő hogyan fog.


Pont azok a lépések fognak hiányozni a prosti után is ami előtte, ezek pedig hogy hogyan juss el az első találkozótól az ágyig. Ez pedig nem azon múlik hogy fizetsz, megdugod a prostit és mindent csettintés szerűen meg fogsz ismerni.


"de én nem akarok majd egy lánnyal járni és szerelmesen összebujjni, mer fiatal vagyok sok lányt akarok megdugni" ez pont azt bizonyítja hogy még gyerek vagy. Mitől lesz jobb ha megdugtál 100 lányt? Villogni a haverok előtt max. közben meg azt bizonyítod be vele hogy tartósabb párkapcsolatra alkalmatlan vagy.

2011. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Most is menne magától csak én hamarabb akarom. ha valaki tud ajánlani jót az is írhat!
2011. szept. 22. 20:01
 19/49 anonim ***** válasza:
89%
Ha elviszed az autót szervízbe viszel a szerelőknek virágot? Elviszed őket fagyizni? Nem. A k*urvának ez a munkája, odamész, szétpakolod, elmész. 18F
2011. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
25%

Ezen jár az eszed mikor rémes a helyesírásod?

Még írni sem tanultál meg normálisan de már kefélni akarsz?

Azt hiszed majd abból megélsz?

Főleg egy undorító qrvával hányás.

2011. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!