Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha befizetek egy prostira...

Ha befizetek egy prostira illik venni virágot vagy fagyizi vinni?

Figyelt kérdés

Már nagyon nem akarok szűznek lenni és moták hogy menyjek prostihoz mert már nem kellene szűznek lennem. Kinéztem hova menyjek, megvan a pénz is, illik ilyenkor vinni ajándékot vagy elhívni fagyizoba mert nem akarok beégni hogy csak dugni megyek

F15


2011. szept. 10. 19:07
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
A helyesírást kellene gyakorolnod inkább! Már csak azért is mert a 15 az csak kis "f".Nagyon pici.
2011. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim válasza:
89%

Bocs, de szánalma vagy... nem attól leszel valaki ,hogy hány csajjal bújsz ágyba, vagy hogy már "nem vagy szűz".

Ha így állsz hozzá, ugyanakkora barom ...fej vagy, mint a tinik 80%-a... A fiúk a farkuk után mennek, arra "gyúrnak", hogy menők legyenek, ez pedig abban nyilvánul meg, hogy mesélik a havernak ,hogy kit hányszor hogyan, meg mit szívtak a hétvégén...

A lányok közül meg... valamelyik élvezi a helyzetet, valamelyiket meg átvágják... Azt állítják ,hogy szeretik, utána meg ha már megunták a "használatát", eldobják, mint egy használt gumit...

Ne legyél ilyen barom, hiába néznének ki miatta...

Találd ne az igazit, és ne egy k***a személyében éld ki vágyaid...

Plusz 15 vagy... kelj már fel ember!

Én ez ellen vagyok, és akkor lettem rosszul 8előtte is...), amikor oszt társam dicsekedett hogy majd haver faterjának nyaralójába lemennek a nyáron, és ott k***áznak, holott barátnője van. Indoklás: kevés, amit tőle kap, mert nem engedik, hogy egymásnál aludjanak ,és kevés a lehetőség...

Hányinger ami itt folyik a korosztályom körében...

17/F

2011. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
94%

Egy prostinak általában a pénz kell! Semmi más! Nem akar a barátnőd lenni, se beszélgetni veled, se fagyizni!!!!

Te adod a zsét és cserébe megdughatod őt! Ennyi!

2011. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
72%
Minimum 3 gömböt vegyél neki és cserepes virág ajánlott!
2011. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-11 13:07


Kedves nagyon hülye!

Ha nem megy qurvához akkor tuti hogy egész életében szüz marad te idióta!!!!

2011. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
76%

Nem azt mondom hogy helyes amit tenni akar. De azért ne hülyítse már már mindenki ezzel a jön egy kedves lány, meg várd meg az igazit szöveggel.

Nagyon jól tudja mindenki hogy a mai körülmények között igazi megbecsülendő párt találni nehezebb mint balesetmentesen olajfúró szigetet létesíteni az Északi-tengeren.

Mindenki úgy tesz mint ha minden szép és jó lenne.

Ne menj prostihoz, de készülj fel hogy sok keserű víz lefolyik még a Dunán mire révbe érsz, amire semmi garancia nincs.

34 ffi

2011. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haverom vitt, mikor először volt, nagyon kinevettem :D Én nem szokok, de volt már rá példa, h utánam már nem dolgozott, úgyhogy ot maradtam vele filmezni. Jóban vagyunk, havonta egyszer tuti meglátogatom. :) Amúgy meg sztem eleve nincs értelme ezt megkérdezni, mert nincs az a csaj, aki elvállalna egy 15 éves srácot, max egy nagyon lecsúszott útszéli narkós, abból meg köszi, nem kérnék a helyedben..
2011. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim válasza:
92%

Uramisten!



OFF

2011. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim válasza:
54%
Nagyon egyszerű a dolog: Ha 15 évet tudtál azzal várni hogy ne feküdj le senkivel, még 1-2 évet simán kibírsz. Ugyanis én is ugyan így voltam... Nem volt egy normális lány se, erre egyszer találkoztam vele. Azóta 3 éve együtt vagyunk, és már nem vagyok szűz. Még az első évben elvesztettem, és azóta sokszor csináljuk. És ahogy írták előttem, nem maga a szex a jó(persze az se kutyafüle), hanem hogy van valakid. Hogy ott van melletted, és szeret. Komolyan várj az igazira, mert van olyan... Én tudom, mert pont 15 évesen találtam rá. Télen találkoztunk, tavasszal már együtt voltunk, és nyáron megtörtént a nagy dolog. szóval durván fél év alatt lefeküdtünk. Azóta is imádom őt.
2011. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Nem kell neki se virág, se fagyi. Viszont érdekelne milyen prosti vállal be egy 15 évest. Nem hiszem hogy sok ilyen van, kőkeményen büntetnék érte.Ha mégis elmész: csak pénzt vigyél, védekezz, aztán hallgass róla :)
2011. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!