Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondtad meg a szüleidnek...

Hogy mondtad meg a szüleidnek hogy már nem vagy szűz?

Figyelt kérdés
egyáltalán elmondtad-e, ez mennyi idősen volt, és hogy reagáltak, mennyire részletezted?
2011. aug. 28. 18:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
én még nem mondtam el neki h megbasztak 12/L
2011. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Anya, kéne egy teszt...

24/L

2011. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
amióta elöször csajt akartam hazahozni, anyám kioktatott mindenről, amit addig is tudtam. azóta nem számolok be neki semmiről semXD
2011. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Anyukám kb tízezredszerre mondta azt, hogy "ne csinálj olyasmit amit később megbánsz" és meg ugyanenyiedszerre válaszoltam azt, hogy "olyat biztosan nem fogok", de mivel már eléggé elegem volt ebből, ezért ezt eléggé huncut mosollyal tettem. Erre anyukám rákérdezett, hogy "szűz vagy még egyáltalán kislányom?" én meg azt mondtam, hogy nem. Másnap időpontot kért a nőgyógyásztól, hogy fogamzásgátlót írassak fel magamnak, eléggé jófej volt. De mondjuk az is igaz, hogy 17 éves voltam és ő is ennyi idősen vesztette el annak idején... Nem nagyon részleteztem, nálunk a szex amúgy eléggé tabu téma. A mai napig egyáltalán nem kerül szóba, sőt, szerintem talán ez volt az utolsó, hogy a szexről beszéltem az anyukámmal (most 27 éves vagyok). Még talán a védekezés kapcsán egyszer szóba került, amikor a nőgyógyász azt javasolta, hogy hagyjam abba a tabletta szedését, és anyukám erre kétségbeesett és kiderült számomra, hogy ő soha életében nem használt gumit...
2011. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
a barátom anyja védőnő, és mikor először ott aludtam kirakta az óvszert a barátom ágyára. nem adtuk vissza, úgyhogy szerintem leesett neki... utána beszéltek anyámmal erről, véletlenül meghallottunk a telefonbeszélgetést:D de nem volt semmi. szerintem egy bizonyos kor után ( 16) már normális, hogyha a szülő ezt hozzágondolja a kapcsolathoz. ha meg bizonytalan akkor kérdezzen. barátom apja is megkérdezte , hogy megvolt e már a lány :DD
2011. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Ha annyira jóban vagy a szüleiddel,csak annyit kell mondani:

anya,apa,ugyanaz történt egy idegennel,mint köztünk.JAAAA

apa!!egyébként nem epres ízű.

2011. aug. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Vacsoránál felálltam az asztalnál és amúgy félénken,de határozottan és hangosan kijelentettem:ANYA-APA,KEDVES EGYBEGYŰLTEK,BÁR FIÚ VAGYOK,DE ÚGY MEGBA..TAK MINT EGY LOVAT!!!
2011. aug. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Én sem érdeklődöm hogy mi volt tegnap az ő ágyukban.


Ha rákérdeznek, burkoltan elmondom, de nem szertném ha a párom kapna egy csomó fura pillantást ha legközelebb találkoznak.

2011. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 makkjános ***** válasza:
szia anya, szia apa, éjjel kaffantottam egy jót, gondoltam, megosztom veletek. akkorát fröccsentem, hogy tiszta fehér lett a lambéria, de remélem, majd feltakarítjátok, köszi
2011. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Maóka válasza:

nálunk a vonaton derült ki h mit akarok a páromtól :D

kaptam egy seggberugást xD

aztán meg elakart cibálni a gyógyszertárba fogamzásgátlóért xD

végülis amikor hazajöttem, csak annyit kérdezett: nő vagy lány? nő. oké. egyedül? igen. oké

XD

2011. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!