Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondtad el a szüleidnek...

Hogy mondtad el a szüleidnek hogy már nem vagy szűz?

Figyelt kérdés
Én legalábbis konkrétan nem mondtam így el neki, csak az egyik btomnál, akin anyum is már látta hogy tényleg komolyabb beszéltünk így róla hogy majd tabit kéne feliratni meg minden.... Aztán lefeküdtem vele ( gumival védekeztünk), de azóta már szakítottunk is így feleslegesnek gondoltam hogy mégis elmenjek és felirassam, mivel most nincs partnerem. Hogy mondjam el legalább anyumnak, mert sztem azt gondolja hogy még az vagyok
2009. aug. 21. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
én nem mondtam el, igazából ez mindenkinek a magánügye, nem beszédtéma a vasárnapi ebédnél.
2009. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Semmi közük hozzá. Tudják azt maguktól is, hogy a kislány már nagylyány.
2009. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak odaálltam Anyu elé és megmondtam neki, hogy kéne pénz a fogamzásgátló tablettámra. Ez után megkérdezte, hogy lefeküdtem-e már a barátommal? A válaszom egy egyszerű igen volt. Ennyivel le is tudtuk. Meglepődött, de nem volt nagy kunszt. 19/L
2009. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Kinyitod a szád és beszélsz.
2009. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én nem mondtam el, úgy gondoltam nem tartozik rám, meg aztán nem is kellett nekem anyám piszkálódása...


aztán egy nap amikor rendrakás címén kutatott a fiókjaimban, talált egy terhességi tesztes dobozt (kiszakadt az óvszer, vettem be esemény utánit, de szerettem volna biztosra menni, hogy nem történt baj), és akkor már tudta, illetve lett belőle egy órás veszekedés, hogy védekezünk e mi rendesen:D

2009. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Én sem mondtam el a szüleimnek, hogy elvesztettem a szüzességem pedig ez már 4 éve megtörtént. Valószínüleg sejtik, hogy 22 évesen már nem vagyok az. :-)

Mindenkien van magánélete, ez azért odatartozik.

2009. aug. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy részletes jelentést.
2009. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A te dolgod,mert magánügy. Attól függ milyen a viszony kettőtök között. Nekem pl ilyen volt: "anyaaa végre sikerült!!!!" mire ő" na hála az égnek". Mi barátnők is vagyunk, nincs titkunk. De te ismered anyudat, ha úgy érzed nem kell elmondanod, akkor ne mondd. Ja, meg persze függ attól is,hogy hány éves vagy..mert ha 14-15 akkor lehet nem örülne neki. Én 19 voltam már, tehát ezért voltam ilyen "bátor". :D

21/L

2009. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én anyuka vagyok,15 éves a lányom.Mivel jó a kapcsolatunk be vallotta h.le feküdt a barátjával.Nagyon megdöbbentem,de ha hazudott volna megromlott volna a kapcsolatunk,így meg bocsátottam neki.Ha nem akarod el veszíteni anyukád bizalmát mond meg neki egy nyugodt pillanatban,és beszéljétek meg.
2009. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!