Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek hogy fájni fog. Mit...

Félek hogy fájni fog. Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Már pettingeltünk barátommal de az is nyomasztott kicsit, pedig csak egy ujjal csinálta. úgy érzem hogy nagyon nem vagyok kész rá, és azt is tudni kell hogy még tampont se birok használni. nem tudom össze függ-e.

lehet olyan izgalmi állapotba kerülni hogy ne fájjon az első?


2011. aug. 20. 13:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

nem az lesz.nem vaginizmus.

Egyszerűen nem áll készen rá,hiszen még csak 16 éves.A padtársamnak van 3 nővére és mind a 3-om 20 körül vesztették el,és nem bánták meg,hogy eddig vártak......De annyi manapság a ribanc,hogy......

Bőven ráér 20 éves koráig.....de úgyis ő vagy legfeljebb a barátja erőszakolja rá majd az aktust....

2011. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

ettől a vaginizmustól most megijedtem....

csak nem

2011. aug. 21. 15:42
 13/16 anonim ***** válasza:

nem kell megijedni,csak próbáld ki ismerni a tested talán maszturbálj többet és engedd el magad.

Ha kiismered a testedet és olyan barátod lesz akit szeretsz és ő is szeret és nem siettetitek el a dolgot akkor szerintem nem lesz gond.

2011. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A vaginizmus a hüvely fájdalmas, görcsös összehúzódása. Olyankor SEMMI nem fér be.

Természetes, hogy feszültnek érzed magad, valószínűleg nem vágysz még igazán erre az egészre. Akkor viszont ne csináld! Őszinte részvétem a fiatalembernek, de ha annyira szeret, legyen rád tekintettel, ha meg nem, akkor nem is kár érte, Isten vele.

Ne hidd, hogy amiatt, hogy most a vízcsapból is szex csöpög, és a közvélekedés szerint a 16 évesek zöme már nem szűz, neked is kötelező beállni ebbe a sorba. Vannak ezzel még így jónéhányan, csak persze nem írják a homlokukra, hogy "csak a barátom erőszakolta rám a szexet" "féltem, hogy kinevetnek" stb.

2011. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

igen tudom hogy mi a helyzet mostanában. engem nem érdekel hogy ciki vagy nem ciki, sokszor érzem hogy kívánom, amikor nincs itt főleg. de akkor valószínűleg összekeverem az érzéseket, mert csak a közelsége hiányzik. amikor ott a helyzet befeszülök. köszönöm a hasznos tanácsokat/válaszokat, még várunk kicsit :)

üdv.

2011. aug. 23. 18:53
 16/16 anonim válasza:
Vegyél be algopirint de ha nem hatt akkor igyá még hozzzá egy kicsit meg egy jó kis nevetős cigi aszt elszáll a fájdalom veled eggyütt!!!
2011. aug. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!