Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még ilyenkor is őszintének...

Még ilyenkor is őszintének kell lenni?

Figyelt kérdés

Ha jóban vagyok egy lánnyal(csak haverság ,semmi több sajna) és az megkérdezi hogy hány nőm volt eddig, mikor veszítettem el stb akkor is el kell árulnom hogy szűz vagyok?Szóval be kell e vallani akkor is ha elenyésző az esélye annak hogy összejöjjünk?

Lehet kamuzni ilyen kérdésben akkor ha a kérdező "csakúgy" alapon teszi fel a kérdést vagy az őszinteség mindenekfelett??


2011. aug. 24. 01:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem kamuznék, egyszerűen megmondanám, hogy ezt nem kötöm mindenki orrára csak úgy, bocs.
2011. aug. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
szerintem megmondhatod neki őszintén..az ilyesmin nincs mit szégyellni..ha olyan jó barátok vagytok úgyis megérti..h meg efelől kétségeid vannak akk gondold végig h milyen kapcsolatban is vagytok egymással..:D
2011. aug. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kuktaberci ***** válasza:
100%
Hazugság ftw
2011. aug. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
figyu sztem nem kell hazudnod ,megmondod, azt ha csaj elfogadja akkor jo ha nem akkor elmehet a pics@ba...
2011. aug. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, sok szűz fiú van még, csak nem valljuk be.
2011. aug. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ha akkor kérdezi meg amikor nincs ott más lehet hogy elárulnám utalván viszont arra hogy ez bizalmas de ha társaságban vagyunk akkor túlontúl kiváncsi

simán megkérdezi két pohár közt az épp mellette ülőtől hogy "figyu te mikor szexeltél utoljára?" persze azok válaszolnak mert ők velem ellentétben jól állnak ilyen téren és erre büszkék is

én mindig azon izgulok nehogy nekem is feltegyen egy ilyen kaliberű kérdés ha rájön a "kiváncsi-kór"

eddig megúsztam olyan kérdéssel hogy "melyik színésznő jön be jobban ez vagy az?"

2011. aug. 24. 01:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ha megtudja h szüz vagy lehet megsunáz :D kitudja lehet felizgul arra hogy ő veszi el tőled ...
2011. aug. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
támadd le :D
2011. aug. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? mennyire tapasztalt, mennyi partnere volt már kb.?
2011. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

huszonévesek vagyunk

nos az ő partnereit is meg lehetne egy kézen számolni de ettől még szereti játszani a végzet asszonyát.vannak ilyen sztárallűrjei.elvárja hogy a pasi kb Mr Tökéletes legyen,mivel hogy magát szépnek tartja.Nem rossz bőr -szó se róla-de ez azért negatívum hogy tudja is magáról,azaz fitogtatja

2011. aug. 24. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!