Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudtad hogy ilyen durván...

Tudtad hogy ilyen durván ment/megy a szex a gimiseknél?

Figyelt kérdés

A tizediket kezdők több mint ötöde (már) nem szűz.

A tizenegyediket kezdők kb. negyven százaléka (már) nem szűz.


"Szívás de hetvennyolc óta a kölkökből a 15 szülinapon már 22,2% nem szűz, és 15 évesen 16% veszíti el, ami azt jelenti hogy a 16 szülinapon 38,2% már nem szűz."


Az egyetemistasrácok nem véletlen és hiába jártak sokat arra.


2011. aug. 16. 04:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
09:27: Ez annyira ostoba hozzá állás. "Mi lenne ha..." Kit érdekel hogy mi lenne? Nincs úgy és kész. Mellesleg, ha 15-16 évesen nem tudja hogy mit csinál (nem csak szexuális téren, de gondolok erre is és a védekezésre is), azt hiszem ez nem a gyermek, hanem a szülő hibája.
2011. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
16:51: Ha belegondolsz, hogy a mai világban a szülők mennyit foglalkoznak a gyerekükkel (tisztelet a kivételnek), akkor rögtön nyilvánvaló, hogy itt nem feltételezésről, hanem inkább tendenciáról van szó. Különben nem is lenne ennyi "lehetek terhes?" kérdés. És továbbra is tartom, hogy csak azt nem érdekli, aki nem érintett benne.
2011. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Jó de lényeg hetvennyolc óta nincs a szűzesség elvesztésben, csak a aktusok számában eltolódás.

És ezt nem csak a kortársak de a szülők is meglepődve fogadják, ami azt jelenti az érintettek akkor sem kaptak jó tanácsokat és "jó"/"odafigyelő" nevelés. Amúgy egy pszichológus azt mondta kamaszkorban nincs nevelés, arra jól felkészítő nevelés van és akkor már csak jó hátértámogatás lehetséges. Lehetőleg kritika nélkül, mert a szülőszájából az nem használ akkor.

2011. aug. 16. 21:56
 24/32 anonim ***** válasza:
Az inkább a baj hogy össze vissza észnélkűl mindenki dug mindenkivel és váltogatják hetente vagy naponta a partnerüket. Így jó sok nemibetegséget ide oda lehet hurcolni. A többiről nem is beszélve. Nem azért szexel állítom a fele mert élvezi hanem mert a másik is és nehogy már lejjebb legyen a többiektől. Nekem ez a meglátásom...
2011. aug. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
ez nem meglepő ez a mai fiatalság
2011. aug. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

sztem akkor is beteg dolog, ami ma van.

18 év alatt valaki még gyerek, főleg a kis 13-14 évesek (most volt 1 13 éves ismerősömnek abortusza, mert úgy védekeztek, hogy a fiú "vigyázott"...és az volt kb. a 3. srác, akivel a kiscsaj volt)

áhhh... én ki tudtam várni a 18. születésnapomat, előtte 2 hónappal írattam magamnak gyógyszert, a barátom is szűz volt, de felkészültünk rá normálisan, hagytunk rá időt.

most lehet, hogy régimódinak tűnök már ebben a modern világban :D, de sztem akkor is ez a normális.

20/L

2011. aug. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

"én ki tudtam várni a 18. születésnapomat"

Soha nem szerettem az ilyet, bocsi.:D

Nem értem, hogy mi változott, amikor az óra mutatója 23:59-ról, 00:00-t ütött.... Más lett tőle? JObb lett tőle?



Szerintem amúgy 15-16 éves korban már mehet a szex, persze komoly kapcsolattal.

2011. aug. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 02:23


A válaszaid alapján te vagy az üdítő kivétel manapság...

Sajnos.

2011. aug. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz,13-16 évesen nem kéne még szexelni,nem gyereknek való a szex,már megint jöttök a "komoly" kapcsolattal,ne haragudj de nagyon vicces hogy valaki 14 évesen "komoly" kapcsolatban él,nem lesznek attól felnőttebbek,sem érettebbek,értelmesebbek,hogy korán kezdik,de hát ő dolguk 25 évesen kiégett,életunt emberek lesznek,még ha be sem vallják akkor is,nem egy ilyen ember van
2011. aug. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Mit nézegeted a statisztikát? Éld a saját életedet...
2011. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!