Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudtad hogy ilyen durván...

Tudtad hogy ilyen durván ment/megy a szex a gimiseknél?

Figyelt kérdés

A tizediket kezdők több mint ötöde (már) nem szűz.

A tizenegyediket kezdők kb. negyven százaléka (már) nem szűz.


"Szívás de hetvennyolc óta a kölkökből a 15 szülinapon már 22,2% nem szűz, és 15 évesen 16% veszíti el, ami azt jelenti hogy a 16 szülinapon 38,2% már nem szűz."


Az egyetemistasrácok nem véletlen és hiába jártak sokat arra.


2011. aug. 16. 04:53
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
És az érettségizők vagy abban a korba lévő más fiataloknak már több mint hetven százaléka már nem szűz.
2011. aug. 16. 05:14
 2/32 anonim ***** válasza:
41%
Evvel nincs is gond. Ahogy ma kinéznek a csajok...hmm d*gnám mind!
2011. aug. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Aztán?


Amíg védekeznek...


És téged ez miért bánt amúgy? Nem tartozol a statisztikába? :P

2011. aug. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
100%
Én ezzel nem foglalkoznék. Ha a szüleiket nem érdekli, akkor minek... Gondolom nem vagy se anyja, se apja egy gimnazistának... :) Majd ha így lesz akkor problémázz ezen. :)
2011. aug. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
És aztán? Ha élvezik, és ettől érzik jól maguk.
2011. aug. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Tudom, mondták ismerőseim is. Változnak az időnk, nem mondom magam öregnek, de az én időmben ez nem volt így!


29/F

2011. aug. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Ha látjátok az idézet a "szívás" szóval.

Amúgy az én koromban még a fiúk kétharmada szüzen érettségizett. A lányok több mint háromnegyede viszont nem.

És én felnőtt fejel értem meg már megtapasztaltam hogy tényleg érettebb egy lány, de tizennyolc évesen hat év rejszólással a hátam mögött elvoltam keseredve. Még jó hogy sok lány lelket öntött belém. (Én én együtt érzek a rengetek fiatal sorstársammal.)

Viszont nekem meg ma az jutott az eszembe, hogy nekem soha nem lesz dolgom már szűz lánnyal. Erről lemaradtam. Pedig ugye egy férfi életében, és önérzetéhez ez is fontos dolog. Pedig ezért én pedofil nem leszek. Az meg nem tesz jót az önbecsülésnek, gondolom. ;)

2011. aug. 16. 07:13
 8/32 A kérdező kommentje:

ma 07:07-es Hetvennyolc óta a szüzesség elvesztésében nincs mérethő változás.

Csak a párkapcsolatok és aktusok számában.

2011. aug. 16. 07:15
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én 84-es vagyok,tesóm 78-as és amikor mi voltubnk gimisek akkor is ugyan ez volt a helyzet, sőt a szüleim korában is csak ott elöbb volt a házasság,mint most,akkoriban a legtöbb nő 18 évesen már doglozott és ygereket szűlt.Szóval ők is úgy érettségiztek, hogy már valszeg nem voltak szüzek.RÉgen sokkal elfogadottabb volt 20 körül gyerket szűlni, most meg kinézik az a lányt atársadalomból,ezért sokan 30 körül szűlnek,vagy egyébként sem,viszont 18 év alatt már nem szüzek és emiatt is "lenézik". Magyarán a mai fiatalok rosszabbak,azért mert ugyan úgy nem szüzek 18 év alatt,csak nem szülnek gyereket 20 évesen?....Sőt a legtöbb férfi költőnek szeretői voltak,szóval a világ nem változik csak más szemszögből nézzük.
2011. aug. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sokat számít az iskola és az ott tanulók színvonala is. Valahol minél hülyébbek és primitívebbek az emberek annál hajlamosabbak állat módjára viselkedni. Persze mindenütt van kivétel is.
2011. aug. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!