Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudtad hogy ilyen durván...

Tudtad hogy ilyen durván ment/megy a szex a gimiseknél?

Figyelt kérdés

A tizediket kezdők több mint ötöde (már) nem szűz.

A tizenegyediket kezdők kb. negyven százaléka (már) nem szűz.


"Szívás de hetvennyolc óta a kölkökből a 15 szülinapon már 22,2% nem szűz, és 15 évesen 16% veszíti el, ami azt jelenti hogy a 16 szülinapon 38,2% már nem szűz."


Az egyetemistasrácok nem véletlen és hiába jártak sokat arra.


2011. aug. 16. 04:53
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Azért van itt új társadalmi feszültség is, mert egy másik nagy több évtizedes felmérés alapján a fiúk ~40% 18-19 évesen kur-vá-zás-sal veszti el a szüzességét. És ez manapság egyre inkább lúzer tettnek nyilvánítva, és még sem tudd változni ez mérhetően. És közben azt ami régen egy alkalmas titkolt kapcsolat volt (lányok szüzességének hiánya), azt ma egész héten látja és ez azért a cikizéssel együtt oda üt.
2011. aug. 16. 07:55
 12/32 anonim ***** válasza:
94%
Az emberek egyötöde nem szűz 15 évesen, egyharmada meg nem szűz 16 évesen. Ez miért olyan durva???
2011. aug. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
73%
nagyon gáz,89es vagyok,de csak 19 évesen érettségi után veszítettem el,hihetetlen hová fajul a világ,egyre több a szexelő gyerek
2011. aug. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
46%
08:26 nagymamám 19 évesen már gyereket szült.
2011. aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
igen tudom, 5 évet jártam gimibe 20L
2011. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
90%

"Az emberek egyötöde nem szűz 15 évesen, egyharmada meg nem szűz 16 évesen. Ez miért olyan durva???"


Mondjuk azért mert gyerekekről van szó? Ha a te gyereked érintett lenne, akkor biztos te se kezelnéd lazán a témát.

2011. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Amíg úgy csinálják hogy mindenképp védekeznek addig nincs gond és nyugodtan csinálhatják szerintem 15 évesen már vannak ebben a világban ehez a dologhoz "érettek" ahoz annyit fűznék hogy tény hogy a lányok hamarabb érnek hogy most nem tudok százalékot mondani és általánosítani se akarok de a 14-16 éves korosztályam a korán érő lányok(látásom szerint) elég nagy százalékba lefeküdnek mindenkivel hetente váltják a pasiukat még a fiúk annyira nem persze mindenhol vannak kivételek és persze vanank rendes érett lányok is de én ezt látom ...
2011. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
korosztályban*
2011. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
igen az a nagymamád,gondolom férjhez is ment a gyereke apjához,egy gyerek ne szexeljen bármennyire is "érettnek gondolja magát"
2011. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

nem azzal lenne gond ha vki 15-16 évesen szexel, hanem azzal hogy éretlenül összevissza csinálják, pusztán azért mert menő, meg ciki ha valaki nem csinálja. régen ugyanugy csinálták fiatalon is, de legalább nem verték nagydobra, és valóban vágyból csinálták, azzal akivel megtalálták egymásban a szükséges pluszt. és nem csak azér tették szét a lábukat a lányok, hogy menők legyenek. szerintem ez az egyetlen probléma ma.

és nemazér mondom mert én fiatalon kezdtem. nekem sajnos nem volt szerencsém komoly kapcsolathoz, csak huszonévesen először. de ha egy normális lánnyal összejövök 14-15 évesen (volt már bőven aki tetszett akkor), akkor nemhinném hogy várok többet mint most. ja, és 21 évesen első kapcsolatomban 9 hónap utan feküdtünk le. csak a birkaszellemet rühellem nagyon...

22/f

2011. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!