Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez normális viselkedés a...

Ez normális viselkedés a részemről?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm (22), akiről pár hónapja tudtam meg, hogy már nem szűz, nem volt előttem komoly kapcsolata, én azt hittem ,hogy még az. Komoly vallásos lánynak tűnt erkölcsös családdal. Erre kiderült, hogy előttem 2 hónappal 1 hét után megdugatta magát egy olyan csávóval aki nem akart vele járni csak hogy ne legyen szűz. Ez a tudat engem annyira zavar, hogy azóta nem tudom tisztelni őt. Mindig ezen jár a fejem! Normális ez?

Az nem zavarna ha szerelemből ,kapcsolatba vesztette volna el, de ez így annyira gáz nekem.


2011. aug. 5. 09:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
A képmutatást én sem bírom, hasolnóképp reagálnék mint te, így normálisnak is tartom, DE mostanra meg is változhatott ám!
2011. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ezt ő tőle tudom. Nem az idő zavar, hanem az, hogy hogyan. Az, hogy valakinek csak egy p..na volt és neki ez megfelelt. Semmi tartás nem volt benne.
2011. aug. 5. 10:16
 13/20 anonim ***** válasza:

Továbbra is, beszélj Vele!


Valószínűleg változott azóta!

2011. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
En ertem, hogy mire celzol...es egyetertek veled, mondom ezt lanykent. Szerintem ezt csak vele beszelheted meg. Ne iteld el egybol, lehet mar ketsegbe volt esve, hogy valami nincs rendben vele, bar ez akkor sem jo kifogas. Beszeld meg vele! (bocsi az ekezetekert)
2011. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

Fogalmad sincs az előzményekről, így megítélni szerintem nem fair...plusz attól mert valaki már nem szűz, nem lehet erkölcsös? Ez eléggé beszűkült gondolkodás...bevallom az elsőnél én sem vártam sokat (1 hónap) de akkortájt egy baromira érzelmi krízis után voltam (amúgy 20 voltam)...és akkor ez a könnyedebb kapcsolat elterelte a figyelmem, és átsegített dolgokon, valamint azért dobott az önbizalmamon, hogy végre nem maradok vénlány. El lehet emiatt ítélni, de ez van. Akkor erre volt szükségem!! A sráccal nem is sokáig voltunk együtt, de nincs köztünk harag, és mai napig jóban vagyunk. Én meg nem bántam meg.


Azóta van egy barátom, akit nagyon szeretek, és őt ez pl nem zavarja, nem tart emiatt ribancnak.

Ezzel csak arra akarok célozni, hogy az erkölcsösséget nem az határozza meg, hogy szűz e vagy nem, hanem hogy hogyan viselkedik a mindennapokban...szerintem. :(


Amúgy csak kíváncsiságból, te szűz voltál?

2011. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem voltam szűz, de én sohasem játszottam a szentet és én szerelemből veszítettem el egy 3 éves kapcsolatban.
2011. aug. 5. 12:01
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
Miért ő azt mondta szűz? Vagy nálad mit jelent ez a "játszani a szentet?"
2011. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Arra még nem gondoltál hogy nem mindenkinek jön össze szerelemből?
2011. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy mi a bajod. Nem tudod tisztelni őt, ha már ő sem tisztelte annyival magát, hogy vár, és nem csak "odadobja magát valakinek". Valamint nem bírod a megjátszást, ez érhető, hogy ő mi jogon teszi a szentet, holott neki is megvan a maga sara.

Én sem értem, ha már 22 évig várt a szexszel, akkor miért pont egy futó kalandban vesztett el.. Ez "a ciki, hogy x évesen szűz vagyok dolog" inkább a tizenévesekre jellemző dolog, de úgy látszik valaki huszonévesen sem tud felnőtt módjára gondolkodni..

Már elnézést, de mi az, hogy létszükséglet a szex? Enélkül rögtön meghalt volna!? Nem, ne keverjük azért össze pl. az ivással! Hiszen 22 évig egészen jól kibírta! Meg mi az, hogy ideje volt már? Nem egy 30-40 éves emberről van szó! Ismerek én huszonéves szüzeket is akik, bármennyire "ciki", de inkább megvárják a szerelmet, mintsem valakinek a strigulái legyenek!

Sajnos pont az ilyen "hű de vallásos, erkölcsös" emberek (tisztelet a kivételnek!) jellemző a képmutatás. Nekem is pl az egyik ilyen ismerősöm, irulva-pirulva mondta ki az szex szót 28 évesen, a külvilág számára nem is volt barátja, közbe meg "nyomta az ipart rendesen". Aztán mikor teherbe esett, akkor persze gyorsan templomi esküvő,("természetesen" hosszú uszályos fehér ruhában, fátyollal, meg szempilla rebegtetéssel játszotta a szűzlányt), nehogy még megszólják őt. Semmi gond nincs azzal, ha valaki szereti a szexet, ez így van jól! De akkor már ne játszuk mellé az ártatlan szűzlányt!Elhiszem, hogy te még a "kapod, amit látsz" elven gondolkodsz, vagyis ha már a család ilyen, akkor a csaj is az. Sajnos ma már semmi nem az, aminek látszik.

Az viszont jópont a csajnak, hogy el merte mondani neked a "titkát", ez azt jelenti, hogy bízik benned. Jól gondold meg, hogy ezután mit csinálsz! Vagy együtt maradtok, és elfelejted a múltat, hisz azon sajnos már nem lehet változtatni(ráadásul akkor még nem is ismert téged, nem tudta, hogy te leszel neki), vagy szakítotok, és keresel egy másik lányt, akinek a gondolkodásmódja közelebb áll a tiédhez! Tényleg jól fontold meg, ha ezzel a lánnyal minden más klappol, akkor nem érdemes egy ilyen ügy miatt szakítani(ezt úgy mondom, hogy én teljesen megértem a viselkedésed)! Lehet, hogy másnak bár úgymond "tiszta" a múltja(pl.:szerelemből veszetette el), de vele meg az élet többi területén nem jönnétek ki(arról nem írtál, hogy ezzel a lánnyal milyena kapcsolatotok, így csak találgatok). Egy alapos beszélgetést ajánlok a lánnyal,(ahol őszintén elmondod neki az érzéseidet), és azután dönts, ahogy jónak látod! Bocsi a hosszú szövegért. :)

2011. aug. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Örülök, hogy valaki átérzi a helyzetemet. Nekem van önbecsülésem, ezért nehéz elviselnem ha valakinek ennyire nincs. Amúgy minden más klappol a kapcsolatban. Meglátom még mi lesz...
2011. aug. 6. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!