Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez normális viselkedés a...

Ez normális viselkedés a részemről?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm (22), akiről pár hónapja tudtam meg, hogy már nem szűz, nem volt előttem komoly kapcsolata, én azt hittem ,hogy még az. Komoly vallásos lánynak tűnt erkölcsös családdal. Erre kiderült, hogy előttem 2 hónappal 1 hét után megdugatta magát egy olyan csávóval aki nem akart vele járni csak hogy ne legyen szűz. Ez a tudat engem annyira zavar, hogy azóta nem tudom tisztelni őt. Mindig ezen jár a fejem! Normális ez?

Az nem zavarna ha szerelemből ,kapcsolatba vesztette volna el, de ez így annyira gáz nekem.


2011. aug. 5. 09:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Az emberek kivánják a szexet, nincs ezzel semmi gond. Jobb mintha frigid lenne.
2011. aug. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Beszéld meg Vele! Semmiképpen se legyen ez akkora probléma, hogy rosszul legyél tőle.


Kicsit fura dolog, de ha szeret Téged, és Te is Őt, akkor nem lehet gond.

2011. aug. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
szerintem nem normális viselkedés részedről, de ez nyilván azért van, mert más a felfogásunk:) ha neked ez probléma, akkor ne folytasd vele, fontos, hogy tiszteld azt, akivel együtt vagy!
2011. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Figyelj, még mindig jobb, mintha 14 évesen vesztette volna el egy diszkó mögött...


Felnőtt nőről van szó, nem egy tiniről. Nem csodálom, hogy ilyet tett. Plusz nem látsz bele annyira a dologba, lehet, hogy nem jártak, de attól még szimpatizálhattak egymással, esetleg barátok voltak. Nem muszáj ehhez szerelmesnek lenni.

2011. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igazából az a gondom, hogy ő közben ilyen nagy szentimentális, erkölcscsősz, szent szűz képében tetszeleg, aztán ilyet csinál. Engem igazán ez a képmutatás taszít!
2011. aug. 5. 09:45
 6/20 anonim ***** válasza:
Beszélj Vele erről, addig biztos nem nyugszol meg!
2011. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem, nem normális. Mentsd meg magadtól és szakíts vele. Az a lényeg, hogy most veled van, ha ennyire zavar a múltja minek kérdezted meg? Egyáltalán minek akartad tudni, hogy hogyan vesztette el?

26F

2011. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Álcát tesz maga köré. Nincs ezzel baj. Csak akkor, hogyha a hozzá közeli embereknek is így mutatja magát.
2011. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem én kérdeztem meg tőle.
2011. aug. 5. 09:53
 10/20 anonim válasza:
69%

Mi van ha az akitől az infót tudod hazudott? Te meg most ezek miatt nem tiszteled a barátnőd.. Tőle kérdezd meg szépen.

Ha mégis igaz a hír nem kell "elítélni".. 22 évesen már igencsak itt volt az ideje,hogy szexeljen .. A testednek szükségletei vannak.:)

2011. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!