Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a megállapításokról?

Figyelt kérdés

1. Könnyebben szakítanak azok a párok, akiknek a házasság előtt nemi kapcsolatuk volt, mint azok, akik ettől tartózkodtak. Ha egy lánynak mérlegelnie kell, engednie kell-e barátjának ahhoz, hogy megtartsa, valószínűbb, hogy akkor tartja meg, ha nem enged neki.



2. Sok férfi nem akar házasságot kötni azzal a nővel, aki már lefeküdt mással.


A szüzesség nagyban megnöveli annak az esélyeit, hogy valaki társául választ.



3. Szüzek általában boldogabb házasságokat kötnek, mint a „tapasztaltak”.


Annak az esélye, hogy boldog házasságot köss, határozottan jobbak, ha vársz a szexszel a házasságig.



4. Azok, akiknek házasság előtt már volt nemi kapcsolatuk, könnyebben elválnak.


Minél több partnered volt a házasság előtt, annál nagyobb az esélyed a válásra.



5. A „tapasztaltak” könnyebben követnek el házasságtörést, mint a tiszták.


Ismét: minél több alkalommal feküdt le egy lány valakivel a házasság előtt, annál nagyobb az esély, hogy házasságtörést fog elkövetni.



6. A nem szüzek könnyebben beleugranak egy rossz házasságba, mint a szüzek.


A szex elvakíthat. Azt gondolhatod, megtaláltad az igazi szerelmet, mikor csak a szex tartott titeket össze.



7. Aki házasság előtt nemi életet élt, azt sokkal kevésbé elégíti ki a szex a házasságban.



8. A házasság előtti szex rossz házasságba taszíthat.


Mivel össze akarnak házasodni, elkezdik a nemi életet. Később esetleg már elment a kedvük a házasságtól, de elkötelezték magukat. A bűntudat rossz házasságba taszítja őket.



9. A házasság előtti szex elronthatja a szexet a házasságban.


A bűntudat, félelem és az önbecsülés elvesztése a házasság előtti szex miatt elronthatja a nemi életet a házasságban.


2011. aug. 2. 18:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

sületlenség az egész

20

2011. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
Mi ez??? Valami szektának a "házirendje"? Egy marha nagy hülyeség... Nem az 1700-as években vagyunk. A szex hozzátartozik egy boldog élethez. Nem kell úgy viselkedni mint az állatok, és csak utódnemzésre "használni" :)
2011. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Lia99 ***** válasza:
33%
ekkora marhaságot...
2011. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

köszi a véleményeket

szerintem se igaz az összes

2011. aug. 4. 11:37
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez egy se igaz kb.
2011. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 napietus ***** válasza:

szerintem ezek nem igazak. én sem szűzen mentem férjhez, semmi baj a házasságommal, nem ezen múlik úgy gondolom. sőt, ismerek olyanokat, akik ugyan nem vártak a házasságig, de előtte is csak egymással voltak együtt. a felszín szép, de a közeli barátok tudják, hogy csalják egymást fűvel-fával, a házastársukat meg bokornak nézik.


29/N

2011. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 napietus ***** válasza:
az első pontból annyi igaz, hogy aki könnyen adja magát, azt nem becsülik meg.
2011. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 pötty! ***** válasza:
0%
Biztos vannak olyanok akik hisznek benne és szerintük ez mind igaz. Szerintem a kettőnek semmi köze egymáshoz, hányszor hallottam már hogy valaki elvesztette a szüzességét és utána kíváncsi volt hogy milyen lehet mással, akár férfi akár nő, inkább élje ki magát a házasság előtt(persze ne fűvel fával) mint hogy a végén válás legyen belőle. Nekem a mostani barátom volt az első, de én nem tartotok a "kíváncsiak" táborába de nem tudtam volna a házasságig várni, mert szeretem és kívánom őt, megőrülünk egymásért, a szex pedig közelebb is hozott minket, érzelmileg is.
2011. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
0%
IGAZ!!!
2011. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szerintem meg azok szeretnének elválni akik házasság után szexeltek először,mert rájöttek,hogy nem passzolnak össze az ágyban! Azért írtam azt,hogy "szeretnének" mert ha ők is egyetértenek ezekkel az agymosott elvekkel,akkor a válást halálos bűnnek tartják -.-
2011. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!