Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szuzesseg elvesztesehez...

A szuzesseg elvesztesehez nagyon szukseges az ujjazas elotte?

Figyelt kérdés

A baratnommel mar probalkoztunk az elsovel tobbszor is de mindig nagyon fajt neki. Probaltam mar ujjazni is ugy, hogy nagyon fel izgattam elote de az is fajt es nem tetszet neki. Szoval gondoltam inkabb hagyom. Gondolkoztam mar rajta hogy valyon mennyire szukseges de gondoltam inkabb megkerdezem masok velemenyet is.



19/f


2011. júl. 13. 22:09
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Én azt tudom tanácsolni, hogy legközelebb, ha misszionárius pózba vagytok, a barátnőd emelje meg egy kicsit a medencéjét és közben lélegezzen lassan és egyenletesen. Nálam is ugyanez volt a probléma, hogy akármennyire kívántam, egyszerűen a csillagokat láttam, annyira fájt, bár nekem nem az ujjazás, hanem a "próbálgatás". Nem is sikerült elsőre, hanem kb 7x-re, pont ezzel a módszerrel. Plusz szerintem ne forszírozzátok ezt a dolgot egy ideig, ahogy az előzőekben is tanácsolták. A lány így jobban fogja kívánni a dolgot, viszont neki is el kell viselnie egy kis fájdalmat. Az első alkalom sajnos sokunknak fájdalmas élmény, ugyanakkor lehet szép emlék. Te pedig próbálj vele (szex közben pláne) nagyon türelmes lenni, érezze azt, hogy szereted, így ő is könnyebben ellazul. Sok sikert :)
2011. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szivem szerint e mondat után:


"Mondjuk en megvagyok nelkule is de azert megis jo volna a szeretkezes, mert neha ugy erzem hogy a petting nem eleg ahozz hogy kimutassam hogy mennyire szeretem."


Azt mondanám neked, hogy hagyd ezt a csajt, és vegyél engem feleségül :):) (persze nem komolyan)

Eszméletlen jó dolog, hogy létezik még ilyen férfi! Mert Te az vagy! Nagyon nagyon szerencsés barátnőd van, irigylem érte :)


Újat én sem tudok mondani, lassan, lassan, lassan. Szerintem még nem kész rá, maradjatok a pettingnél, az is nagyon jó...!

2011. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
:)
2011. júl. 29. 19:05
 24/27 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy járnál velem mert ilyen gondolkodású vagyok, de hidd el nekem ha meglátnál élőben már nem kellenék neked.
2011. júl. 29. 19:40
 25/27 anonim ***** válasza:

Voltam már "szerelmes" olyan fiúba, akire mások rá se néztek eddig, 24éves. De vele egészen más okok miatt nem lett köztünk semmi.

Tehát: nem tudom, de nem hiszem, hogy így lenne.

2011. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Rám se igazán néztek eddig. A mostani baratnőm nem hiszem, hogy a szépségem miatt szeretne.
2011. júl. 29. 20:11
 27/27 anonim ***** válasza:

Szia, jo lenne, ha nem eroltetnétek az aktust. Én nekem ugy van, hogy a szeretkezesek 97%-a "petting" es csak 3% aktus, mert nem arra gyurunk, az csak ugy jon magatol néha. Pont az lehet a baj, hoyg az aktus és a szeretkezes kozé egyenlosegjelet tezstekl, es nagyon akarjatok. Nem szabad. Önfeledten oruljetek az egyuttletnek, mas dolgokat csinaljatok. A baratnod nem jut el az ún. harmadik izgalmi fazisba. Döntsetek ugy, hogy nem lesz dugás.:) Hónapokig, akár évekig is. Ha a baratnod majd sikitva megprobal magaba gyomoszolni, akkor tudhatod, hogy a 3. izgalmi fazisban van.:) Az egy olyan erzes, hogy belehal az ember, ha akkor nem gyomoszolheti magaba a fiut.:)

(35 éves lany/nő vagyok, kinek mi)

2011. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!