Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szuzesseg elvesztesehez...

A szuzesseg elvesztesehez nagyon szukseges az ujjazas elotte?

Figyelt kérdés

A baratnommel mar probalkoztunk az elsovel tobbszor is de mindig nagyon fajt neki. Probaltam mar ujjazni is ugy, hogy nagyon fel izgattam elote de az is fajt es nem tetszet neki. Szoval gondoltam inkabb hagyom. Gondolkoztam mar rajta hogy valyon mennyire szukseges de gondoltam inkabb megkerdezem masok velemenyet is.



19/f


2011. júl. 13. 22:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem jól csinálod, ha az ujjazás is fájdalmas volt neki... Nem szükséges, és nem is minden nő szereti, ha ujjazzák, de ha már annál is olyan durva vagy, hogy fáj, akkor jobban jár szegény, ha nem érsz inkbb hozzá
2011. júl. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
nem hinnem hogy durva volnek, nagyon lassan kezdek hozza de muszaly minden ilyen aprosagot leirjak? leirom mar akkor azt is hogy en szeretem a romantikat, probaltam mindig ugy csinalni, hogy jo legyen nem is sietettem vele. Nagyon jo a kapcsolatunk nagyon szeretjuk egymast csak eppenseggel nem jon ossze az elso szeretkezes:)
2011. júl. 14. 07:25
 13/27 anonim ***** válasza:

Szerintem csak maradjatok a pettingnél, valószínűleg a barátnőd már úgy be van parázva hogy előre fél, ha a vaginájához közelítesz, akár újjal akár a péniszeddel.

Csókolózzatok, simogassátok egymás, esetleg ingereld finoman a csiklóját. Szóval csináld azt ami kellemes neki, és ne menjetek tovább.

Aztán, ha már ezekben a helyzetekben el tudja magát engedni, nem veszélyezteted akkor úgy is észreveszed, a mozgásán, hogy már szeretne "belül" is érezni valamit, akkor aztán finoman "feldughatod" az egyik ujjadat, óvatosan (a hüvely izgalmi állapotban tágul, és ha azt vesszük, hogy egy tampon e nélkül is fel megy, akkor egy újnak is fel kell csúsznia egy felizgult nuniban).

Ha az meg már bent van akkor még egy kis gyakorlatozás és mehet a szex is.

2011. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:

Tudod, a szüzesség elvesztése mindig fájdalmas.

És ha már csináltátok, akkor tulajdonképpen már nem szűz >_>

2011. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
nem szükséges
2011. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
szuz vagyok meg mivel csak probalkoztunk meg nem tudtam berakni:)
2011. júl. 17. 19:27
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk en megvagyok nelkule is de azert megis jo volna a szeretkezes, mert neha ugy erzem hogy a petting nem eleg ahozz hogy kimutassam hogy mennyire szeretem."

Ez csodaszép mondat volt :) Örülök, hogy vannak még olyan fiúk (a barátomon kívül is :)) akiknek a szeretkezés nem csak a testi kielégülést szolgálja :)

Szóval én a saját tapasztalataimat tudom leírni, hátha segítenek. Mi 1 éve voltunk együtt, mikor úgy éreztem, készen állok rá, akkor már majdnem 18 éves voltam. A barátomnak már volt 1 lánnyal szexuális kapcsolata előttem, viszont mindent elmesélt arról a 2 évről, és tudtam, hogy őszintén mondja, hogy pocsék volt vele a szex, és azt bizony nem nagyon lehetett szeretkezésnek mondani, ami náluk történt.

Nálunk ujjazás nem nagyon volt petting során, mert az nekem is fájt, bármennyire fel voltam izgulva. Így maradt csak az orál, aminek során a csúcsra tudott juttatni a barátom, és csodálatos érzés volt. Orál közben azt szokta csinálni, hogy a hüvelybemenetemet simogatja az ujjával, az például nagyon jó, és fokozza az élvezetet. Szóval ezt is megpróbálhatnád.

Mivel az orál közben igazán benedvesedek, az 1. alkalommal is azt csinálta, hogy miután jól felizgatott, elkezdett nyalni, és addig csinálta, míg már majdnem elélveztem. Én nem akartam úgy, hogy el is élvezzek, mert féltem, hogy utána már nem fogom annyira kívánni... Így aztán mikor érezte a reakcióimból, hogy már közel a csúcs, feljebb "mászott" rajtam és behatolt, miközben a fülembe súgta, hogy szeret... Hogy őszinte legyek, nekem az 1. behatolás nagyon fájt, amit én a továbbra is bennem lakozó pszichés akadályoknak tulajdonítottam (mivel nagyon vallásosan neveltek, és sokáig úgy gondoltam, hogy csak a nászéjszakán veszítem el a szüzességem...). A barátom egyből ki is húzta és kérdezte, hogy abbahagyjuk e inkább, mert látta az arcomon, hogy nem volt jó érzés. Azonban én nem akartam abbahagyni, mert annyira szerelmes voltam (vagyok:)) és már nagyon akartam a dolgot, és az se érdekelt volna, ha egész végig szörnyen fáj. Úgyhogy kértem, hogy folyassa, és a 2. behatolás már nem is volt olyan fájdalmas, aztán ahogy szép óvatosan mozgott bennem, egyre jobban élveztem a dolgot. Végül majdnem 2 órán át szeretkeztünk, többféle pózt is kipróbáltunk, és csodálatos volt, életem legszebb éjszakája. Sose fogom elfelejteni. Orgazmusom nem volt, de az sajnos azóta se jött össze... :( De szorgalmasan próbálkozunk :)

Tehát nálam nem volt szükség ujjazásra, s gyanítom, hogy nem is lett volna jó. És igen, fájt (bár nem véreztem), de én akartam annyira, hogy ne érdekeljen a fájdalom. Lehet, hogy kicsit mazochistán hangzik, de akkor is úgy éreztem, hogy AKAROM, mindenáron, mert SZERETEM, és a szerelmünket meg AKAROM élni ezen a felsőbb szinten is. Talán a barátnődnél még mindig nincs meg az a szintű akarás, ami ahhoz kell, hogy a fájdalom ellenére is akarja a dolgot.

Az orgazmussal kapcsolatban pedig azt tudom elmondani, hogy az utóbbi időben már szinte mindig úgy szeretkezünk, (főleg a rendelkezésre álló időtől függ) hogy előbb kielégít orálisan a barátom, akkor aztán tocsogok a nedvességben, és utána egyből belém hatol. Az mennyei érzés, onnantól fogva végig olyan, mintha orgazmusom lenne. Ha tudtam volna ezt az 1. előtt, biztos, hogy így csináltuk volna akkor is... Úgyhogy emiatt azt is ajánlanám, hogy próbáljátok meg úgy, hogy előbb orálisan kielégíted a barátnődet, és akkor hatolsz be.

Remélem sikerrel jártok :) Biztos vagyok benne, hogy menni fog, mert az írásodból érezni, hogy mennyire szereted őt, és ha az egész a szerelmeteken alapszik, akkor biztos, hogy csodás lesz az 1., ha végre összejön :)

20/L

2011. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen:D ezt jo volt vegig olvasni is:)

Am probaltam mar elotte oralisan is de lehet hogy igazz az hogy meg nincs azon a szinten, hogy meg nem szeret elegge vagy inkabb nem kivan. Volt mar olyan kifogasa, hogy nem neki valo a szex es hogy o nem kepes ra. En probaltam neki elmagyarazni, hogy ez hulyeseg es, hogy gondolja at hogy miket mondott.

2011. júl. 29. 14:53
 19/27 anonim ***** válasza:

Az is butaság, hogy nem szeret eléggé, vagy nem kíván! Én annyira kívántam a barátomat, hogy ha azon múlt volna, akkor már aznap éjjel lefeküdtem volna vele, mikor összejöttünk...

Nálam a neveltetésem volt a lelki gát, és talán a barátnődnél is ezzel van a gond. Belém folyton azt verték itthon, hogy nagyon meg kell választani, kivel veszíti el az ember, és ha túl fiatalon fekszek le valakivel, akkor az szégyen, és nagyjából az volt az érzésem, hogy a legjobb, ha csak a nászéjszakán veszíti el az ember... Nehéz ezt megmagyarázni. De el tudom képzelni, hogy esetleg a barátnődet is így nevelték, plusz most már az átélt "kudarc" is csak azt súgta neki, hogy nem való neki a szex. Pedig ez butaság, pláne ha annyira szeretitek egymást. Hogy őszinte legyek, azt sose értettem, hogy miért jó "csak úgy" szexelni, csak azért, hogy kielégüljön az ember, mikor számomra a szeretkezés a szerelem kifejezésének egy csodás módja- ami orgazmus nélkül is épp olyan csodálatos. És ha ti igazán szeretitek egymást, akkor számotokra is az lesz.

Esetleg beszélgess kicsit róla a barátnőddel, hogy miért gondolja úgy, hogy neki ez nem való stb. Talán még könnyebb lesz úgy, ha beszélhet neked a félelmeiről.

Az alapján, amit írtál a barátnőd hozzáállásáról, azt tudnám tanácsolni, hogy kicsit most hanyagoljátok ezt a dolgot. Ha megkívánjátok egymást, akkor pettingeljetek, és elégítsd ki őt orálisan minél többször. És ne tervezzétek, hogy "most akkor megpróbáljuk megint" hanem majd egyszer ha úgy érzitek, akkor próbáljátok meg újra. Nálunk ugyan misszionáriusban történt a dolog, de sokan mondják, hogy az is jó, ha a lány van felül, szóval úgy is meg lehet próbálni, hogy a barátnőd ül rád- így ő tudja irányítani, mennyire finoman hatolj bele és hogy jó neki. Amúgy azt az előbb nem is írtam, de nekem pl. az ujjazás azóta se nagyon jön be, szóval azt meg végképp tegyétek perifériára, ha neki nem jó.

Hidd el, menni fog és nagyon szép élmény lesz, ha tényleg eljön az ideje!

2011. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ha csak ennyi a probléma, a megoldás adott...

Rakd análba, aztán majd elgondolkozik rajta, hogy mi az igazi fájdalom!


-ReapeR-25/F

2011. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!