Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért akarja elvesszíteni...

Miért akarja elvesszíteni szinte az össze 14,15,16 éves a szüzességét?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 18:06
1 2
 11/14 anonim válasza:
Engem tiszteségesen neveltek fel nem egy k-nsk szinte akiket ismerek ugy nagyából mindegyiknek lett gyereke én is egyszer le szeretnék feküdni de nem 14 évesen de az a lány aki 11 évesen le fekszik egy 19 évessel az nem normális dolog szerintem nekem már 2008 óta nincsen pasim és én is vágyom rá hogy csokolozzak meg kézen fogva járjak vele az utcán.múltkor láttam egy helyes srácot olyan édes volt és magamba el kondodltam hogy hogyan járunk csókólozunk olyan szar érzés:(ma még ott áll a szemünk előtt a világ én nem javaslóm hogy 10 évesen már gyereket nevelj fel nagyon nehéz dolog fel neveli egy gyereket
2011. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

kb. 1 hónapig én is nagyon rajta voltam a témán/de nem vesztettem el/...meg később rájöttem hogy egy tök "idegennel" nem akarom elveszíteni...inkább várok még egy normális pasi aki szeret és nem csak meg akar dugni

15L

2011. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
hát a jó kur va anyá tokat
2011. júl. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó ez mi volt?:D
2011. júl. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!