Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért akarja elvesszíteni...

Miért akarja elvesszíteni szinte az össze 14,15,16 éves a szüzességét?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 18:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

mert kefélhetnéke van szeretne élvezni.

Ez a konkrét igazság...

2011. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A szinte miatt kapsz egy piros pontot.

A média miatt, a szülők miatt....

Az oktatás most más téma.

Meg a sok nyomorék, azt hiszi, hogy akkor lesznek csak menők vagy gyengék és a "barátok" nyomására...

Meg persze manapság jobban érnek egyesek és a cspból is a sex folyik. Persze, ha valaki szerelmből teszi, értelmes és tudja hogy kell védekezni, engem nem zavar, de ilyen szinte nincs.

2011. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Na meg igen, sexelni jó...Ezt mindenki tudja. Csak sajnos idáig terjed a tudomány.
2011. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mert tudatlan kis loty.ók/pö.csök.

Engem például még a pasik sem érdekelnek, én még szeretnék gyerek maradni.

15/l

2011. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves vagyok, és igazából nem akarom minden áron elveszíteni. Nem találtam még olyan lányt, aki úgymond megérdemelte volna.

Sok a r*banc, velük addig semmiképp nem, amíg szűz vagyok. Majd talán utána.


17/F

2011. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Azért utolsó mert pöc.s otthonülős farok vagy. Ha elmennél buliba barátnőt is szerezhetnél. Én 1 hete vesztettem el és azért mert szerelmes voltam a partneremben. Persze, majd 30 évesen elvesztem és akkor születik a gyerekem is. Menj a francba. 15/F
2011. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:38

Nem kellene leoltani a 17 éveset, nagyon sok igazság van benne, amit mond. Hát igen, 2 év sok.

Ez a te véleményed, de akkor majd ne bőgj meg kur.vázd a lányokat.

2011. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:38


Kisgyerek, úgy látom, sem agyilag, sem életkorilag nem vagyunk egy súlycsoportban, úgyhogy légy oly szíves, ne oktatgass ki. :)

Ez az "otthonülős p.öcs" több csajt vihetett volna haza, mint amennyi a te szánalmas életedben valaha is meg fog fordulni. :)


Ha majd egy kicsit agyilag (is) érettebb leszel, akkor magyarázz be bármit bárkinek, addig max szánalmat keltesz. :D



A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:39


Nem fogja ő k.urvázni őket... Mert csak őket kaphatja meg. :D

2011. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert abban a korban tele vannak hormonokkal amik meghülyítik az embert. + mert szexelni jó :)
2011. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Amúgy én olvastam olyat h 9 éves lefeküdt egy 19 éves gyerekkel ez nem normális meg h 10 évesen 11 12 13 14 én azt a csajt hülyének nézem itt az egész élet van még rá esély hogy le feküdjenek nem fiatalon .Én tudom mikor akarok le feküdni nem 14 évese én azt nézem ki akik ilyenkor le feküdnek én azt egy nagy k-nak hívom már bocs de egy normális lány nem feküdne le ilyen fiatalon
2011. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!