Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek valami baja lett azért, mert rosszkor/rossz emberrel vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Úgy értem megbánta, a srác utánna otthagyta, ilyenek...
2009. márc. 28. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem azt mondom, hogy megbántam, mert akkor ő tűnt a nagy nagy szerelemnek, de most úgy érzem, jobb lett volna, ha a mostani barátommal veszítem el. De szerintem ezzel sok ember így van, nemcsak én... :)
2009. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon nagyon megbántam. 14 éves voltam, azt hittem, hogy hát ez "nagy" szerelem, az akkori barátom pedig a "dolog" után 2napra rá otthagyott.

Azóta persze eltelt 3év, már másképp látom a helyzetet, és ha visszatekerhetném az időt, akkor a mostani barátomnak adnám oda magát, mert őt tényleg nagyon szeretem, és ő igazán megérdemelte volna. (Amúgy másfél éve vagyunk együtt, és "hála" az exemnek, "csak" 7hónap után feküdtem le a barátommal, mert egyszerűen akkora megrázkódtatás volt nekem, h nem kellett volna akkor, meg azóta gyűlölöm magam, és lehettem volna okosabb is.]


Ennyit rólam.

17/L

2009. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én 20 voltam,és házasság lett belőle

most is iszom a levét:)

később tudtam meg milyen az igazi szerelem.....mással

2009. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 17 éves voltam, és megbántam!Bár még 2,5 évig velem maradt a srác, de egyáltalán nem tudta,hogy hogy kell bánni egy szűz lánnyal!Kb 5 percig tartott a dolog, szinte semmi előjáték, de a lényeg,hogy neki jó volt!Persze a késöbbiekben sem lett törődőbb ezen a téren,de akkor úgy éreztem,hogy szerelmes vagyok,és nem tudtam otthagyni!Ha tehetném,kitörölném azt a 3 évet az életemből,és a jelenlegi párommal veszíteném el a szüzességem!Ég és föld a kettő közti különbség!Amúgy azt a tapasztalatot szűrtem le,hogy az első nagyon meghatározó!Ha rosszul sül el, kihat a jövőre nézve!Én a jelenlegi párommal is 2 év után tudtam elmenni, pedig mindent próbáltunk!Szóval jól meg kell gondolni az elsőt...
2009. márc. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát én egy élő példájavagyok ennek! nem szívesen beszélek róla .de nagyon fontos kivel hol mikor hogyan egész életedre kihat és szexualitásodra is jól megfontoltan eltervezve közösen szép lehet kár hogy én hülye voltam!
2009. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!