Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tudok tenni az ellen,...

Mit tudok tenni az ellen, hogy mikor a párom ujjaz ne érezzek pisilési ingert?

Figyelt kérdés
Mikor ujjaz a párom mindig úgy érzem,hogy pisilnem kell és ezért nem tudok ellazulni és elélvezni,mert attol félek,hogy bepisilek
2011. júl. 4. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, erőt veszel magadon és elengeded mégis magad. Gyönyörű nagyot fogsz évezni.

A páromnak olyan kukija van, amiben van egy kicsi ív fölfelé és én speciel nagyon nagyokat szoktam élvezni tőle.:)

23L

2011. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
nem fogsz bepisilni. ez annak a jele h nagyon nagyot fogsz élvezni ;) sok sikert :P
2011. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a pároddal, hogy mit érzel. Ha egy cseppnyi jo érzés van benne, azt fogja mondani, hogy pisild el magad! Várhatolag ez nem fog megesni, helyette egy élvezés jön!!!!! Hajrá!!
2011. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ilyen volt, aztán pedig jött a spriccelős orgazmus, nem is egyszer, így azóta tudom, hogy nem pisilnem kell:)

18/L

2011. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz pisilni, ha izgalmi állapotban vagy.
2011. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

mond a párodnak hogy úgy érzed közben hogy folyton pisilned kell

és tuti hogy jót mosolyog amjd rajta

lehet még örűl is majd neki hogy legalább jól csinálja a dolgát

2011. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!