Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elakarom veszíteni de nincs...

Elakarom veszíteni de nincs barátom mit tegyek?

Figyelt kérdés
félek az elsőtől hogy szerencsétlenkedni fogok. de csak ezért nem akarom magam odaadni senkinek könnyen :/
2011. jún. 29. 14:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
no para :)
2011. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
szerintem várd meg az igazit, meg ha feltételezzük fel szerencsétlenkedni fogsz , nem okolhat emiatt a barátod, mert még nem voltál senkivel.
2011. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha lenne kedves ismerkedni akkor nyugodtan írj :P 18/F :D. Amúgy meg nem kell aggodalmaskodni :)
2011. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:

El akarod veszíteni (gondolom ebbe a témakörben a szüzességed), de nincs barátod, nem akarod magad odaadni senkinek "könnyen".

Megoldás : Majd mikor lesz barátod, elveszted vele.

Ha pedig félsz, hogy szerencsétlenkedni fogsz akkor tedd magad túl rajta, ha sikerül akkor fel is leszel készülve rá.

2011. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
hát nem is tudom... csak rohadt szar érzés... :/
2011. jún. 29. 14:11
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, amíg lesz egy párod, akivel szeretitek egymást. Akkor nem szerencsétlenkedni fogsz, hanem egy hatalmas közös élmény lesz, amit együtt éltek át.
2011. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
azon aggodalmaskodom hogy felvagyok rá készülve csak ezen agyalok már régóta... mivel nem vagyok tapasztalt.... és hajlamos vagyok a szerencsétlenkedésre...és mivan ha közbe bepánikolok hogy úristen mit kell csinálnom.? :S
2011. jún. 29. 14:13
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem fogsz! Ha párod lesz, akkor lehet erről őszintén beszélni, lehet egy meghitt hangulatot teremteni és közösen, egymásra figyelve átesni ezen. És akkor élmény lesz ...

Inkább azon járjon az eszed, hogy ez így legyen majd és mondjuk ne egy buliban egy részeg haver döntsön le először.

2011. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Még barátod sincs és ezen agyalsz? Nem nagyon értem.
2011. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Kezdetben úgyis a pasi irányít, főleg ha ő már tapasztaltabb, nincs mit rosszul csinálnod. Nem fog majd haragudni a leendő barátod, ha eleinte inkább ő lesz az aktív, ő lesz felül stb. A fekvés-simogatás-enyhe csípőmozgás meg szerintem menni fog. Kár elveszíteni kapcsolaton kívül, mert utána hiányozni fog a szex.
2011. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!